Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Krasnodar - 8. července 2017   18:10

Slavia
Slavia
90+1' Deli
1:1
(0:1)
Krasnodar
Krasnodar
21' Sulejmanov
Slavia

1. poločas: Kovář – Bořil, Jugas, Deli, Flo – Souček – Tecl, Rotaň, Altintop, Danny – Mešanovič.

2. poločas: Kovář – Frydrych, Bílek, Deli, Švento – Souček – Van Buren, Hušbauer, Ščuk, Mingazov – Škoda.
Krasnodar
Adamov – Janbajev, Naldo, Žirov, istić – Žiguljev (75. Golubev), Gricajenko, Utkin (84. Macukatov) – Sulejmanov, Joãozinho – Komličenko (46. Ignatěv).
Sinicyn – Golubev, Ivašin, Ignatěv, Macukatov, Bočko, Sergejev.

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy zase napočtěnou!
Přátelské utkání mezi Slavii a Krasnodarem je u konce. Viděli jsme celkem aktivní utkání, které končí zaslouženou remízou. Skóre otevřel v jednadvacáté minutě Sulejmanov, který se nejlépe zorientoval v šestnáctce. Vyrovnání Slavie přišlo až v poslední útočné akci, na jejím konci stoper Simon Deli.
90+2'
90+1'
Slavia právě vstřelila branku!
A nakonec se Slavia v úplném závěru utkání dočkala zasloužené vyrovnávací branky! Josef Hušbauer nakrátko rozehrál s van Burenem. Holandský ofenzivní hráč našel na zadní tyčce SIMONA DELIHO. Ten byl ve vzduchu nejvýše, a proto se může radovat z branky.
90'
Slavia se po útočném výpadu dočkala rohového kopu. Míč se dostal do vápna na jednoho z hráčů, který trefil jen bránícího hráče.
89'
Ruský Krasnodar se dočkal branky, která nakonec není uznána pro útočný faul Ignatěva. Na konci gólové situace byl střídající Macukatov.
88'
Krasnodar byl opět aktivní v útočné fázi, nakonec ale bude vhazovat Slavia, respektive Dušan Švento. Uvidíme poslední snažení Pražanů.
87'
Slavia již moc času nemá, a tak jí může zpackání poslední akce celkem mrzet. Souček nepřesně přihrával na hranici vápna Mingazovi.
86'
Macukatov se dostal do vápna a Joãozinho jeho akci dokončil. Zblízka zakončoval na přední tyčku, ale nakonec místo skórování napálil brankovou konstrukci!
84'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Daniil Utkin, přichází Alex Macukatov.
83'
Tomáš Souček našel centrovaným míčem od pravého praporku Ruslana Mingazova. Ten zakončoval na zadní tyčce, ale zamířil těsně vedle.
82'
Kombinace Slavie těsně před šestnáctkou byla sice zajímavá, ale ani jeden míč neletěl do vápna. Následně se sešívaní sami vyhostili z útočné poloviny.
80'
Začíná poslední desetiminutovka základní hrací doby. Krasnodar aktivně kombinuje, Slavia čeká na ideální útok. Dočkáme se dnes ještě nějaké branky?
79'
Odpískán byl nyní útočný faul, kterého se dopustili fotbalisté Slavie. Od levé lajny tak bude rozehrávat režisér jediné dnešní branky, Mihailo Ristić.
78'
A další pokus Slavie. Mick van Buren se dostal do zakončení, svůj pokus ale nakonec nemířil jen těsně vedle levé tyčky z pohledu střelce.
77'
Nepřijemný zákrok předvedl Vladislav Ignatěv, jenž zbytečně tvrdě sestřelil Josefa Hušbauera. Ruský mladík vidí žlutou kartu.
75'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Ilja Žiguljev, přichází Artěm Golubev.
74'
Krasnodar se dostal do kombinační hry a přihrával si těsně před vápnem. Střela z toho sice nebyla, ale ruský celek bude zahrávat roh.
73'
Slávistický playmaker našel zakončoval na zadní tyčku, kde se k míči dostal Simon Deli. Jistota slávistické defenzívy hned zakončoval, ale jen těsně vedle.
72'
Slavia opět o něco ožila a po faulu pár metrů před vápnem uvidíme standardku Josefa Hušbauera. Bude z toho střela anebo centrovaný míč?
70'
Následoval rohový kop, který byl zakončen pokusem Milana Škody. Ten hlavičkou mířil na přední tyč, ale konstrukci nakonec netrefil.
69'
Parádní akce Slavie! Milan Škoda prošel až do vápna, kde posunul míč na penaltu. Tam hlavičkoval Josef Hušbauer, kterému sebral branku výborným zákrokem brankář Adamov!
68'
Druhý poločas se dostává do své druhé poloviny a Slavia stále nevstřelila branku. Uvidíme, zda se jí to povede v následujících pětadvaceti minutách.
66'
Následně byl český brankář faulován, a tak bude rozehrávat z vlastní poloviny Slavie. Pokračovat se bude ovšem až po pauze na pití.
65'
Centrovaný míč na obrannou polovinu Slavie již dobíhal jeden z hráčů ruského celku, toho ale překvapil vyběhnutý Přemysl Kovář, jenž míč odkopl.
64'
A následné snažení bylo ukončeno střeleckým pokusem Tomáše Součka. Mladý středopolař ovšem trefil jen rukavice připraveného Adamova.
63'
Na druhé straně centr do vápna, jehož autorem byl Milan Škoda. Takový střílený projektil se pokoušel hlavičkovat do branky Hušbauer, na balon ale nakonec nedosáhl.
62'
K exekuci se nakonec postavil Sulejmanov, jenž přestřelil zeď i Kováře v brance. Ke štěstí sešívaných ovšem napálil pouze horní část břevna!
61'
Těsně před vápnem byl Josefem Hušbauerem faulován Joãozinho a Krasnodar má před sebou zajímavou standardní situaci.
59'
Hodně zajímavě to zkoušel z velkého úhlu Mogamed-Šapi Sulejmanov, autor jediné branky utkání. Centrovaným míčem na zadní tyčku jen těsně minul branku.
58'
Ilja Žiguljev tvrdě zajel do Mingazova, a tak Slavia rozehrávala standardní situaci. Běloruský fotbalista následně prošel do vápna, kde spadl. Penalta se ovšem správně nepískala.
56'
Nyní dostal přihrávku na hranici vápna Milan Škoda, který obešel obránce a zakončoval přímo do rukavic Adamova. Pomezní navíc odmával ofsajd.
55'
Po pravé straně naběhl do vápna Michal Frydrycha. Přihrávka na penaltu se k němu vrátila, a tak vyzkoušel střelu. Denis Adamov ovšem lehký pokus chytil.
54'
Aktivita sešívaných pokračuje, zatím se ale pražskému klubu nepovedlo zakončit žádnou akci střelou na branku. Těch vedle bylo minimálně šest.
52'
Mick van Buren následně unikl po pravém křídle a připravil střelecký pokus pro Milana Škodu. Jeho tvrdá rána ovšem zařízení nezasáhla.
51'
Po faulu Slavie těsně před vápnem zahrával standardní situaci brazilský playmaker Joãozinho. Jeho levačka ovšem skončila vysoko nad brankou.
50'
Nyní se Slavii nepovedlo zakombinovat ve středu hřiště a míč skončil v autu. K míči se tak dostávají fotbalisté čtvrtého celku ruské Premier Ligy z posledního ročníku.
48'
Michal Frydrych se dostal do zajímavé šance. Míč se k němu dostal ve vápně, odkud hned zakončoval. Svým pokusem ale trefil boční síť!
47'
Po útočném zákroku Slavie se k míči dostali Krasnodarští, kterým se ovšem nepovedlo zaútočit. Ruslan Mingazov zpracoval míč pro Jasmina Ščuka, který z voleje mířil těsně vedle.
46'
Druhý poločas začal výkopem Krasnodar, Jaroslav Šilhavý poslal do druhé části nějaké změny, pokusíme se je co nejdříve doplnit.
46'
Je za námi první poločas utkání mezi Slavií a Krasnodarem. Opticky byli aktivnější Pražané, ale výsledek a střelecké pokusy na branku mluví opačně. V jednadvacáté minutě se prosadil Magomed-Šapi Sulejmanov, jenž využil zmatku ve vápně. Druhý poločas nejspíše nabídne odlišné jedenáctky, alespoň u Slavie se to tedy předpokládá.
45'
45'
Slavia od své branky rozjíždí poslední útočný pokus v prvním poločase. Rozhodčí nejspíše nic nenastaví a Slavia má tak poslední šanci něco předvést.
44'
Další parádní centrovaný míč od Stanislava Tecla. Technicky míč poslal na hranici malého vápna, kde se natahoval Halil Altintop, kterému chyběly asi dva centimetry, aby míč zasáhl.
42'
Mihailo Ristić se počkal na průnik Stanislava Tecla a po dobrém zákroku jej obral o míč takovým způsobem, že vybojoval aut pro svůj celek.
41'
Exekuce se ujal kapitán Danny, který poslal nadýchaný centr na zadní tyč. Zde se ale nikdo neprosadil, aktivita a kombinace českého mistra ovšem pokračuje.
40'
Nyní byl Stanislav Tecl faulován na hranici vápna a svěřenci Jaroslava Šilhavého budou rozehrávat standardku z velice dobré vzdálenosti.
39'
Hodně nebezpečný pokus vyslal od pravé lajny Stanislav Tecl. Míč prošel malým vápnem, nikdo v sešívaném jej ovšem trestuhodně nezasáhl.
38'
Snažení Slavie bylo ukončeno nepřesnou přihrávkou Halila Altintopa. Krasnodar se tak dostával do útoku, který byl nakonec zbržděn přihrávkou zpět.
37'
Danny posílal míč z levé strany do vápna takovým dloubáčkem. Muris Mešanovič se již dostával k hlavičce, nicméně bráněn byl hodně pozorně.
35'
V poslední desetiminutovce vidíme kombinační hru Slavie, která se pokouší dostat do nějaké akce. Obrana ruského celku ovšem zatím pozorně brání.
34'
Rychle se do útoku dostali Krasnodarští, kterým se ale nakonec nepovedlo svou akci dovést do gólové tečky. Rozehrávat tak bude Přemysl Kovář.
33'
Jakub Jugas posílal z vlastní poloviny centr do vápna, který byl odvracen. Přišel tak rychlý protiútok a na branku prchal Nikolaj Komličenko. Zastaven byl ovšem praporkem sudího.
31'
Pražskému celku se nyní nepovedlo zakombinovat a míč skončil po centru v zámezí. Denis Adamov tak bude rozehrávat od své branky.
30'
Je za námi přesně půlhodina hry. Slavia je zatím aktivnější, vstřelit branku se jím ovšem zatím nepovedlo. Krasnodar vede díky vydržené brance 1:0.
29'
Muris Mešanovič se pral na levé straně s bránícím hráčem a nakonec s pomocí Floa vybojoval aut u levého praporku. Vhazovat bude sám bosenský útočník.
27'
Velká šance Slavie. Danny přiťukl míč na levačku Ruslanu Rotaňovi, jenž technickou střelou mířil k pravé tyčce. Tam se ale zjevil Denis Adamov, který nakonec ani nemusel zasahovat.
26'
Stanislav Tecl nyní zajímavě zaútočil. Z pravé strany centroval na penaltu, kde Alexandr Žirov zasáhl míč a donutil Adamova k těžkému zákroku!
25'
Po aktivitě ruského celku se pokouší slávisté uklidnit hru kombinací na vlastní polovině. Uvidíme, zda se jim to povede a zda uvidíme nějakou zajímavou akci.
23'
Přemysl Kovář nepůsobí vůbec jistě. Daniil Utkin vyslal na branku střelecký pokus, který český brankář vyrazil před sebe. Naštěstí pro Slavii rozhodčí hru přerušil.
22'
Ruský celek hned ožil a hnal se do další šance. Joãozinho prošel do vápna a vybojoval rohový kop z levé strany. Ten také sám rozehraje.
21'
Krasnodar právě vstřelil branku!
Joãozinho poslal centrovaný míč do vápna, kde se k němu nikdo nedostal. Velkou práci následně ovšem odvedl Mihailo Ristić, jenž se zbavil obránce a tvrdě vystřelil. Přemysl Kovář míč vyrazil přes sebe, kde se střelecky prosadil MAGOMED-ŠAPI SULEJMANOV!
20'
Zajímavý centrovaný míč posílal z pravé strany do vápna Ilja Žuguljev. Přízemní střílený pokus byl zablokován, a tak uvidíme první rohový kop.
18'
Sešívaní hrají mnohem aktivněji, někdy ovšem až za hranicí pravidel. To nyní poznal Magomed Sulejmanov, jenž byl poslán k zemi.
17'
Další centrovaný míč vletěl do vápna. Z pravé strany centroval Halil Altintop, jenž mířil na zadní tyč. Tam se jeden ze sešívaných natahoval, míč ovšem nezasáhl.
16'
Pražský celek nyní nemohl najít cestu do vápna a jejich kombinace ve středu hřiště nevyšla. Dobré napadání Krasnodaru končí jejich autem.
14'
A další akce Slavie! Nyní to již bylo zajímavější. Muris Mešanovič se dostal k míči ve vápně a z pravé strany jej tvrdě napálil. Svým pokusem ale trefil pouze boční síť.
13'
Do zakončení procházel aktivní Stanislav Tecl. Míč dostal na hranici vápna a udělal kličku. Přes bránícího hráče ale nezakončil, výborně jej totiž odclonil.
12'
Prvním centrem do šestnáctky se prezentoval také Danny. Jeho nadýchaný pokus hledal lépe postavené spoluhráče, místo toho ale skončil od prsou bránícího hráče v rukavicích brankáře Adamova.
11'
Další centr vletěl před branku Denise Adamova z kopačky Pera-Egila Floa. Míč nakonec ale skončil jen v rukavicích brankáře ruského Krasnodaru.
10'
První útok Krasnodaru. Joãozinho centroval z levé strany do vápna, k zakončení se ovšem nikdo z jeho spoluhráčů nedostal. V následném úniku byl faulován Danny.
9'
Následovala parádní přihrávka Floa do vápna. Muris Mešanovič zde stál dobře a míč se k němu dostal. Špatné zpracování ovšem nedovolilo bosenskému hráči zakončit.
8'
U míče je na vlastní polovině zatím méně aktivnější Krasnodar. Slávisté ovšem jejich rozehru parádně napadají a hrají hodně aktivně.
7'
Sešívaní nyní vymysleli centrovaný míč z vlastní poloviny, který měl najít Tecla, případně Mešanoviče. Balon ale skončil v rukavicích Denise Adamova.
6'
Následovala slušná přihrávka za obranu, kterou zachytil Muris Mešanovič. Danny jej sice našel parádně, snajpr Slavie byl ovšem v ofsajdovém postavení.
5'
Snažení Krasnodaru bylo ukončeno nepřesnou přihrávkou, kterou zachytil dnešní kapitán Slavie Danny. Ten byl následně jedním z hráčů v černém faulován.
4'
Opět byl u míče Stanislav Tecl, ani nyní ovšem neprošel podél pravé lajny až do vápna. Obranným zákrokem jej odzbrojil Mihailo Ristić.
3'
Míč do vápna dostával Halil Altintop, jenž ještě posouval zpět na Stanislava Tecla. Jeho centr do vápna ovšem úspěšný nebyl, u míče ovšem zůstávají červenobílí.
2'
Hned na začátku druhé minuty se dopustil faulu na útočné polovině norský obránce Per-Egil Flo. Ruský celek tak bude rozehrávat.
1'
Muris Mešanovič rozehrál utkání přihrávkou na bránící hráče. Ty si přihráli míč a ženou se směrem do útoku. Uvidíme, zda budou úspěšní.
1'
Oba celky jsou již na travnaté ploše a za pár chvilek samotné utkání začne. Sledujte náš přenos!

SK Slavia Praha: Kovář – Bořil, Jugas, Deli, Flo – Souček – Tecl, Rotaň, Altintop, Danny – Mešanovič.
Náhradníci: Laštůvka – Bílek, Frydrych, Alvir, Hušbauer, Mingazov, Ščuk, Trubač, Švento, Škoda, Van Buren.

FK Krasnodar: Adamov – Janbajev, Naldo, Žirov, istić – Žiguljev, Gricajenko, Utkin – Sulejmanov, Joãozinho – Komličenko.
Náhradníci: Sinicyn – Golubev, Ivašin, Ignatěv, Macukatov, Bočko, Sergejev..
Start utkání se posune o deset minut později. Takhle vypadá dnešní výběr Slavie Praha.

FK KRASNODAR

Čtvrtý celek uplynulé sezóny ruské Premier Ligy končí přípravu, předposledním soupeřem je právě pražská Slavie. Krasnodar má s českými celky již větší zkušenost, Sparta jej vyřadila v osmifinále Evropské ligy, Plzeň jej zase před dvěma lety prověřila v přátelském utkání. Ruský celek každopádně v přípravě válí a ani jednou neprohrál. Zruší tuto solidní bilanci banda Jaroslava Šilhavého?
SK SLAVIA PRAHA

Pražský celek zahájil přípravu, do které se již zapojili také věhlasné posily, před dvěma týdny. Mezitím svěřenci Jaroslava Šilhavého sehráli čtyři přípravné zápasy. Na domácí půdě porazili Viktorii Žižkov (2:1) a slovenskou Žilinu (4:0). Bezgólově skončily duely s Českými Budějovicemi a skotským Celticem.
Krásný den všem fanouškům českého fotbalu. Aktuální mistr odehraje první utkání na soustředění v Pöllaubergu. Soupeřem Slavie bude ruský Krasnodar, pravidelný účastník Evropské ligy. Utkání v Rakousku startuje v 18:00, sledovat jej můžete prostřednictvím našeho online přenosu!