Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sturm Graz : Ml. Boleslav - 6. července 2017   18:00

Sturm Graz
Sturm Graz
22' Alar
1:2
(1:0)
Ml. Boleslav
62' Chramosta   • 73' Fabián
Sturm Graz
Siebenhandl – Lovrič, Alar, Zulechner, Lykogiannis, Zulj, Potzmann, Schulz, Schmerböck, Koch, Röcher
Gratzei, Jeggo, Huspek, Ehrenreich, Puchegger, Schubert, Schmid

90'
90'
Nyní se hra odehrává před brankou Siebenhandla. Boleslav má v její blízkosti sérii autů.
89'
Boleslav se častým kouskováním hry snaží otupit tlak domácích, kteří se ke konci zápasu probudili k závěrečnému tlaku.
88'
Nyní Diviše zachránila tyč! Po úniku a střele Schmida na zadní tyč se brankář stačil po střele jen ohlédnout.
87'
Boleslav se kombinací snaží uklidnit hru.
86'
Nyní tomu mohlo být všechno jinak! Míč se ve vápně dokutálel k Pucheggerovi, který branku Diviše přízemní střelou na zadní tyč těsně minul!
85'
Zápas už se víceméně dohrává. Domácím se stále nedaří dostat do šance, což hraje Boleslavi do karet, která už brání stav.
83'
Domácí opět v brejkové situaci selhali. Míč se dokutálel až za brankovou čáru, a tak Diviš bude odkopávat.
82'
Janoš využil ztráty domácí obrany a nakročil si ke střele, která jen těsně proletěla kolem pravé tyče!
81'
Domácí se stále nemohou dostat přes boleslavskou obranu a jen kombinují na polovině hřiště.
80'
Hra pokračuje nepřímým kopem domácích.
78'
Fleischmann zůstal po souboji ležet na hrací ploše. Hra je přerušena.
77'
Röcher vypálil zpoza vápna, ale střela mířila přímo na Diviše.
76'
Huspek dobře napadal a získal míč. Domácí už vsází všechno na útok.
75'
Ihned po rozehrávce se domácí vrhli do útoku, ale opět neuspěli. Boleslav kombinuje.
73'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Mladá Boleslav otáčí skóre utkání! Matějovský z přímého kopu našel před brankou nabíhajícího TOMÁŠE FABIÁNA, který dostal míč za brankářova záda.
71'
Nakonec byl donucen k odkopu, který si bere boleslavská obrana.
70'
Míč se dostává až k Siebenhandlovi, který s rozehrávkou vůbec nespěchá.
69'
Stronati zkoušel přelobovat vyběhlého Siebenhandla, ale lob se mu nepovedl.
68'
Boleslav opět vysunutým presinkem získává míč a může tak kombinovat.
67'
Škoda. Pauschek ve snaze zrychlit hru zahnal Přikryla a pokazil tak rychlý protiútok.
66'
Schulz byl faulován na polovině hřiště a vysvobozuje tak svůj tým z tlaku.
65'
Nicméně dobrým napadání si hosté berou míč opět zpátky.
64'
Boleslav se vrhla do dalšího útoku, ale ten byl přerušen kvůli ofsajdu.
62'
Boleslav se dočkala vyrovnání! JAN CHRAMOSTA se dostal k odraženému míči a nechtěným promáchnutím si položil Siebenhandla a poté zakončil do prázdné brány.
60'
Dobře zasáhl Fleischmann, který vybojoval odkop od branky.
59'
Domácí nyní kombinují kolem boleslavského vápna a čekají na vhodnou možnost k zakončení.
58'
Janoš poté ve snaze napadat na útočné polovině navíc fauloval.
57'
Velká škoda, když se Janoš dostal za obranu soupeře, ale v rozhodující chvíli mu míč utekl od nohy.
56'
Puchegger byl faulovaný. Nicméně po souboji zůstal na trávníku ležet Fleischmann, takže se chvíli nebude hrát.
55'
Diviš nyní dobře vystoupil na prudký centr Schmerböcka a zneškodnil jej.
54'
Chramosta šel ihned po odvrácení míče do protiútoku, ale proti přesile neuspěl.
53'
Puchegger napřáhl ke střele, která byla ještě tečovaná. Domácí budou zahrávat rohový kop.
52'
Schulz se sice šikovně vyhnul Matějovskému, ale následnou přihrávku nedokázal dostat na Kocha. Boleslav se ujímá míče.
51'
Po Marešově centru se k hlavičce dostal Mebrahtu, ale jen o kousek branku minul!
50'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
49'
Potzmann zkusil vpředu vybídnout nabíhajícího Kocha, ale Diviš byl u míče dříve.
48'
Lovrič pronikal dopředu, ale jeho střela byla sražena na roh.
47'
Chramosta byl na půlce nešetrně faulován.
46'
45+1'
45+1'
Centr z pravé strany nebyl pro domácí problém.
45'
Od Diviše se míč dostal až k Siebenhandlovi. Zdá se, že se už v prvním poločase nic důležitého nestane.
45'
Centr byl ale přetažený. Diviš tedy nemusel zasahovat.
44'
Zulj byl faulován těsně za vápnem. Nadějná standardní situace pro Graz.
44'
Útok domácího týmu zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího. Jednalo se o ofsajd.
43'
Zulechner byl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště faulován.
43'
Míč se dostal za brankovou čáru, a tak bude Diviš odkopávat od branky.
42'
Ten boleslavská obrana odvrátila do bezpečí.
42'
Graz najednou ožil. Do další šance se řítil Röcher, který ještě centroval před branku. Bude z toho rohový kop pro hosty.
41'
Zulechner postupoval sám na Diviše, kterého už obešel, ale nedokázal zasunout míč do prázdné brány!
40'
Rada zkusil překvapit brankáře, ale Siebenhandl přímý pokus v klidu chytil.
40'
Boleslav bude zahrávat přímý kop z pravé strany.
39'
Fleischmann se dobře uvolnil na levé lajně, ale centr příliš přetáhl.
38'
Chramosta společně s Fleischmannem dobře napadali rozehrávku, ale míč se z jejich kopaček nešťastně odrazil do autu. Domácí tedy zůstanou u míče.
37'
Alar dostal míč za obranu, ale nyní se vyznamenala česká stoperská dvojice, která rychlý protiútok překazila.
36'
Matějovský přímý kop dobře kopl na zadní tyč, ale nabíhající spoluhráči skákající míč nedostihli.
35'
Matějovský obkroužil kolem Lovriče, který jej raději podržel a tak fauloval.
34'
Rada dobře zkoušel vybídnout za obranu nabíhajícího spoluhráče, ale Siebenhandl byl u míče dříve.
33'
Fleischmann nabíhal za obranu, ale nedostal dobrou přihrávku. Následuje odkop od branky.
32'
Hra pokračuje odkopem od domácí brány.
30'
Na trávníku zůstal ležet Lykogiannis. Hra je na okamžik přerušena.
29'
Mebrahtu se už dostal za obranu, ale z úhlu trefil míč těsně mimo!
28'
Nyní vzadu kombinuje Boleslav. Domácí už soupeřovu rozehrávku nenapadají.
27'
Opět je míč u Siebenhandla. Hru provází řada nepřesností z obou stran.
26'
Siebenhandl ukázal dobré čtení hry, když na dlouhý balón za obranu vystartoval včas a byl u něj dřív než dotírající útočník. Domácí brankář navíc stihl pod tlakem rozehrát.
25'
Matějovský zkusil vypálit z velké vzdálenosti, ale minul soupeřovu branku.
24'
Chramosta si šikovně posunul míč do strany a nechal se v těžké situaci zfaulovat. Boleslav si může na chvíli oddychnout.
23'
Boleslav po rozehrávce ztratila míč a musí se opět bránit.
22'
Sturm Graz právě vstřelil branku!
Graz dává první branku zápasu! Na hranici penalty si naběhl DENI ALAR a přesnou střelou z první k pravé tyči nedal Divišovi šanci zasáhnout.
21'
Schmerböck si zkraje posunul míč na střed, ale střela se mu vůbec nepovedla. Míč dokonce přeletěl ochrannou síť za brankou.
20'
Zulj teď doslova odevzdal míč Boleslavi velice nepřesnou přihrávkou.
19'
Mareš se jej ujal a ve vápně našel volného spoluhráče, ale následná střela letěla vysoko nad.
19'
Boleslav bude kopat rohový kop.
18'
Domácí se snaží hrozit z rychlých protiútoků, ale ty většinou končí nepřesnou přihrávkou. I nyní tomu bylo tak.
17'
Boleslavští o něj záhy zabojovali a získali. Nyní opět kombinují. Stále čekáme na první větší šanci zápasu.
16'
Chramosta nyní ukázal Fair-play, když vrátil domácím míč, který byl jeho týmu neprávem přisouzen.
15'
Alar si získaného míče užil pouze na chvíli. Ihned po zisku jej totiž Matějovský o něj připravil.
14'
Mareš vystihl rozehrávku a prostrčil míč na Chramostu, ale tomu se nepovedl lob za obranu.
13'
Boleslav uklidňuje hru a kombinuje na vlastní polovině. Využívá i Diviše.
12'
Mareš dostal od Chramosty pěkný pas za obranu, ale míč před branku na Mebrahta nedostal.
11'
Nicméně Koch ukázal dobrou obrannou činnost a míč soupeři odebral. Graz nyní kombinuje na polovině hřiště.
10'
S dalším centrem domácích si Diviš v poklidu poradil a rychle rozehrál.
9'
Exekuce se ujali Matějovský s Radou, kteří standardní situaci rozehráli nakrátko a druhý jmenovaný našel před brankou volného Mebrahta, jenž o kousek minul soupeřovu branku.
8'
Fleischmann byl v hlavičkovém souboji faulovaný. Boleslav bude mít výhodu přímého kopu.
7'
Schmerböck po kombinaci s Potzmannem našel před bránou pouze boleslavského brankáře.
6'
Domácí pod tlakem napadajících útočníků volí nákop dopředu.
5'
Druhý Fleischmannův centr byl už o něco přesnější, ale rakouská stoperská dvojice si s ním hravě poradila.
5'
Ovšem po nepřesnosti ze strany domácích zůstane Boleslav nadále u míče.
4'
V prvním boleslavském útoku centroval před branku Fleischmann, ale míč přetáhl.
3'
Graz se dobře dostal z hostujícího presinku a už v klidu kombinuje.
2'
Přetažený míč se dostal až k Siebenhandlovi, který zakládá další akci domácích.
2'
Koch se dobře zbavil obránce a směřoval míč ještě na Röchera, ale tomu míč utekl do autu.
1'
Domácí se ihned po rozehrávce vrhli dopředu, ale záhy míč ztratili. Boleslav bude vhazovat.