Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Záhřeb : Slovácko - 8. července 2017   18:00

Záhřeb
Záhřeb
56' Henríquez
1:2
(0:1)
Slovácko
Slovácko
10' Havlík   • 60' Zajíc

90+2'
90+1'
V jedné z posledních akcí Dinamo kombinuje kolem vápna Slovácka.
90'
Hosté už jen zalezli do vápna a čekají na závěrečný hvizd. Dinamo se stále nemůže probít do žádné větší šance.
89'
Fernándes po úniku hledal před brankou volné spoluhráče, ale ti na míč nedosáhli.
88'
Fernándes našel chytrým obloučkem na zadní tyči Hodžiče, který se opřel z první do míče, ale jen těsně minul Hečovu branku!
87'
Stojanovič rozjíždí další útok Dinama.
86'
Rada hned po příchodu zkusil pozornost brankáře, ale ten jeho pokus zneškodnil.
84'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Havlík, přichází Rada.
83'
Slovácko kombinuje na polovině hřiště a spíše čeká na soupeře.
81'
Antoličovi se centr nepovedl. Hosté odvracejí daleko od branky.
80'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
79'
Hosté už se snaží dohrát zápas bez obdržené branky. Jde to i vidět na jejich útocích, ve kterých se nesnaží za každou cenu jít dopředu a raději si pomohou zpětnou přihrávkou.
78'
Útok Slovácka zastavuje zdvižený praporek pomezního.
77'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Machalík, přichází Rezek.
76'
Z rohu nevzniklo žádné nebezpečí. Heča bude odkopávat od branky.
75'
Moro napřáhl z úctyhodné vzdálenosti, ale střela to byla nadmíru povedená! Heča měl co dělat, aby míč směřující do šibenice vytáhl alespoň na roh.
74'
Hra pokračuje volným přímým kopem Záhřebu.
73'
Rozhodčí dává hráčům krátkou přestávku na občerstvení.
72'
Fernándes se zkusil prosadit individuálně, ale proti přesile neuspěl.
71'
Ten ovšem zahráli ledabyle. Slovácko se lehce osvobozuje.
70'
Stojanovič se šikovně vyhnul obránci, ale ten jej stáhl k zemi. Přímý kop pro Dinamo.
69'
Heča byl opět u vysokého míče nejdříve a bezpečně jej drží.
68'
Míč ovšem ze vzduchu sbírá Lecjaks, a tak mohou domácí opět kombinovat.
67'
Po nepřesné přihrávce bude Heča odkopávat od branky.
66'
Heča dobře vyběhl na míč a lapil jej před dotírajícím Fernándesem.
65'
Samir si nerozuměl s Fernándesem, a tak jejich narážečka přišla vniveč.
64'
Lecjaks si vytvořil prostor a vybojoval rohový kop pro Záhřeb.
63'
Domácí nyní drží míč a čekají na vhodnou příležitost.
62'
Hodžič zkusil štěstí z velké dálky, ale branku přestřelil.
60'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Slovácko si bere vedení zpět! TOMÁŠ ZAJÍC si nejprve položil obránce a poté bezpečně zakončil do pravého růžku!
59'
Slovácku se podařilo uklidnit hru a nyní kombinují v obranné řadě.
58'
Čorič napřáhl ke střele, ale ta byla zblokována. Domácí u míče stále zůstávají.
57'
Domácí po vstřelené brance trochu ožili. Napadají rozehrávku soupeře, který si už tak nemůže vzadu kombinovat.
56'
Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Důrazu ve vápně využil ÁNGELO HENRÍQUEZ, který utaženou střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci.
55'
Záhřeb přidává na obrátkách! Po střele Fernándese budou kopat rohový kop.
54'
Čorič kousek za vápnem mířil na zadní tyč, ale míč jen o kousek minul branku.
53'
Po nepřesné přihrávce míč končí až za brankovou čarou.
52'
Centr na přední tyč domácí obrana vystihla. Slovácko musí založit útok opět od začátku.
51'
Po Havlíkově centru bude Slovácko kopat rohový kop.
50'
Fernándes si posunul míč, ale jeho střela skončila v náruči brankáře.
49'
Antolič ukázal dobrý přehled ve hře, když vystihl přihrávku Machalíka.
48'
Míč skončil za brankovou čarou. Následuje odkop od branky.
47'
Domácí krátce po rozehrávce budou zahrávat rohový kop.
46'
45'
44'
Ten musel ještě jednou zasahovat proti střele Zajíce!
43'
Navrátil se ocitl v dobré pozici, ale jeho pokus z vápna vystihl domácí brankář.
42'
Opět žádný problém pro českou obranu.
41'
40'
S tím si obrana Slovácka poradila. Dlouhý balón na Zajíca, kterému chyběl kousek, aby si míč přebral a šel sám na brankáře.
39'
Fernándes se sice dostal k centru, ale ten byl sražený na roh.
38'
Havlík byl nešetrně faulován na útočné polovině. Vyžádá si i ošetření, takže se chvíli hrát nebude.
37'
Hosté chvátali do další šance, ale Záhřeb na poslední chvíli zahránil Leškovič.
36'
Hra se uklidnila. Oba týmy kombinují a čekají na vhodnou možnost k založení útoku.
34'
Po neshodě v obranné řadě Slovácka se do šance řítil Fernándes, ale v rozhodující chvíli podklouzl.
33'
Slovácko opět získává míč a v poklidu kombinuje.
32'
Zajíc se ve vápně dostal k hlavičce, ale ta letěla přesně do náruče brankáře.
31'
Další střelecký pokus domácích letí mimo. Následuje odkop od branky.
30'
Leškovič centr příliš přetáhl, a tak z této šance nic není.
29'
28'
Domácí se vymanili z tlaku a kombinují.
27'
Domácí mají velké problémy s napadáním soupeře. Leškovič nyní může děkovat rozhodčímu za odpískání faulu.
26'
Tak toto je neuvěřitelné! Zajíc šel úplně sám z poloviny na brankáře, ale rozhodl se ještě počkat na nabíhajícího spoluhráče a špatnou přihrávkou šanci sám zhatil.
25'
Hra opět pokračuje.
24'
Rozhodčí dává hráčům přestávku na občerstvení.
23'
Leškovič se ještě dostal na zadní tyči k hlavičce, ale jeho pokus proletěl kolem pravé tyče.
22'
Po závaru ve vápně se ke střele dostal Fernándes, ale jeho střela byla sražena mimo.
21'
Další útok Slovácka zastavil ofsajd.
20'
Machalík nejprve získal míč a poté se snažil projít dopředu, ale proti byla dvojice domácích obránců.
19'
Domácí teď přitlačili soupeře do vlastního vápna. Slovácku ale dobře zafungovala obranná řada, která útok odrazila a míč odkopla.
18'
Další nepřesná přihrávka, tentokrát z kopačky Soudaniho. Slovácko může jít dopředu.
17'
Zajíc se dopustil faulu na útočné polovině. Dinamo si tak může na chvíli oddychnout.
16'
Hosté se stále nemohou dostat do tempa. Nyní odevzdali míč nepřesnou přihrávkou.
15'
Havlík zůstal ležet na trávníku po nepříjemném střetu ve vlastním vápně. Hra je na chvíli přerušena.
14'
Petr se z hranice vápna opřel do odraženého balónu! Brankář mohl děkovat obráncům, kteří se vrhli do této dělovky a zblokovali ji.
13'
Petr zkusil překvapit brankáře střelou z poloviny hřiště.
12'
Zajíc využil velké laxnosti chorvatské obrany, ale jeho výsledná střela byla příliš slabá.
11'
Hosté si ihned po gólu vzali míč zpět a kombinují s ním na polovině hřiště.
10'
A z rohu se český tým prosazuje! Nejlépe se ve vápně zorientoval MAREK HAVLÍK a otevírá skóre zápasu.
9'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
8'
Reinberk se zkusil prosadit individuálně, ale proti přesile neměl šanci.
7'
I tentokrát byl Pivarič aktivní a získal míč blízko hostující brány.
6'
Domácí překvapili soupeře vysokým napadáním a ihned tak získali míč pod svou kontrolu.
5'
Hráči Slovácka vyrazili do rychlého protiútoku, ale ten byl zastavený ofsajdem.
4'
Zatím sledujeme velice opatrný začátek utkání. Ani jeden z týmů se nikam nežene.