Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : Vítkovice - 24. června 2017   15:30

Frýdek-Místek
33' Šumský
1:1
(1:1)
Vítkovice
Vítkovice
45' Mrázek
Gabriš – Farský, Literák (K), Vojtěšek, Švrček – Byrtus, Šumský, Wilveber, Ondráček – Slaninka, Shaka.
Bialek, Kublák, Hamšík, Spasojevič, Varadi, Fukala, Velička.
Vojkovský – Vojkovský, Matula
Stovky
Vítkovice
Nemrava – Strakoš, Hruzík, Mikula (K), Hýbl – Drame, Karčmar, Bzirský, Behan – Pavelka, Mrázek.
Michálek, Cverna, Wolf, Václavek, Chlopek, Kučera, Kovařík.

Ode mě je to pro dnešek vše. Pěkný zbytek sobotního odpoledne přeje Martin Sekanina.
Máme tady konec utkání, které bylo poměrně bohaté na akce, nýbrž na gólové akce. Obě dosažené branky padly z penalty. Jinak jsme byli svědky krásných soubojů akcí a přihrávek.
90+6'
90+4'
Centr padal na zadní tyč, ale o kousek branku minul.
90+4'
Frýdek-Místek má nejspíš poslední šanci ke skórování. Bude rozehrávat přímý kop zpoza vápna.
90+3'
Rohový kop pro hosty.
90+1'
A velká šance i na druhé straně! Marián Kovařík se objevil sám před brankářem, který vytasil parádní zákrok proti jeho ráně! Teď zachránil domácí před pohromou.
90'
Nádhernou ránou se prezentoval Nikolas Šumský. K jeho smůle letěl balón kousek vedle.
88'
Útočným faulem se provinil Marián Adámek.
87'
Centr Slaninky byl však odvrácen.
86'
Domácí budou mít možnost ke skórování, když byl Shaka zfaulován asi 35 metrů od brány soupeře.
85'
Daniel Bialek se dostal k hlavičce, která nebyla vůbec silná a tak si s ní Vít Nemrava poradil.
84'
Hra se přelévá ze strany na stranu a už delší dobu jsme neviděli pořádnou akci.
83'
Domácí rychle rozehráli standardní situaci, čímž zaskočili soupeře.
82'
Nikolas Šumský je prostě všude! Další nádhernou akcí vytvořil možnost pro domácí.
80'
Fofamach Shaka se provinil útočným faulem, takže následuje přímý kop pro Vítkovice.
79'
Marián Kovařík vybojoval míč, který mu následně utekl do zámezí.
78'
Nikolas Šumský byl poslán k zemi a tak následuje přímý kop.
77'
Centr od Drameho nebezpečně padal na domácí branku. Ke štěstí všech Frýdeckých ji však netrefil.
75'
Marián Kovařík utíkal sám na brankáře, ale branku o kousek netrefil.
75'
A míč je opět ve hře.
73'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Michal Švrček, přichází Bohdan Velička.
73'
Hlavní rozhodčí opět přerušuje hru a nechává hráčům pauzu na občerstvení.
71'
Oldřich Byrtus se dostal k odraženému balónu uvnitř pokutového území. Jeho ránu však zablokovala domácí obrana.
69'
Fofamach Shaka parádně vystřelil z větší vzdálenosti! Brankář Nemrava však parádním zákrokem šanci likviduje.
68'
A zase Šumský! Tentokrát vysunul dopředu skvělým pasem Michala Švrčka.
67'
Nikolas Šumský si opravdu rád hraje s míčem. Prokazuje to i teď, kdy si nádhernou kličkou položil protihráče.
65'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Wilveber, přichází Bialek.
64'
Jakub Kučera se může chytat za hlavu! Po centru z pravé strany totiž neusměrnil míč hlavou do branky, ale nad branku. To byla obrovská šance!
62'
V obrovské šanci se zjevil Fofamach Shaka! Po nádherné akci Šumského byl úplně sám na malém vápně. Brankář Nemrava vyběhnul a fantastickým zákrokem šanci zlikvidoval.
61'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Michal Fukala, přichází Nemanja Spasojevič.
61'
Až teď se začíná hrát.
59'
Na hřišti leží jeden z bránících hráčů Frýdku a proto je hra přerušena.
58'
Jakub Kučera prověřil domácího brankáře střelou z nějakých 25 metrů.
57'
Martin Slaninka vyslal na bránu pokus, který se nedá charakterizovat ani jako střela, ani jako centr. Byl to takový střílený centr, který fantasticky vyboxoval Vít Nemrava.
56'
Centr padal nebezpečně pro gólmana Nemravu, který si však se štěstím poradil.
55'
Frýdek-Místek bude rozehrávat od rohového praporku.
54'
S dalekonosnou ránou jednoho z hráčů Vítkovic si poradil domácí brankář Gabriš.
53'
Teď už jej získali domácí, kteří zahajují několikátou akci.
52'
Už delší dobu se míč pohybuje ve středu hřiště a žádný tým si jej nemůže získat do své moci.
50'
Brankář Gabriš parádně vyrazil ránu Martina Bzirského zpoza vápna. Následně se dostal k dorážce Jakub Kučera, ale domácí brankář zasáhl fantasticky i podruhé.
49'
Nikolas Šumský se prezentoval krásnou individuální akcí.
48'
Domácí se konečně ujali míče a zakládají další akci.
47'
Centr Kučery odvrátila domácí obrana.
46'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Petr Literák, přichází Michal Fukala.
46'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Mrázek, přichází Kučera.
46'
První poločas je u konce. Aktivnější byli hráči Frýdku-Místku, ale i tak svítí na ukazateli skóre stav 1:1. Oba góly padly z penalty, tak uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45'
45'
Vítkovice právě vstřelily branku!
TOMÁŠ MRÁZEK si narozdíl od Šumského vybral pravý kout branky a těsně před koncem poločasu vyrovnává na 1:1.
45'
Míč si staví Tomáš Mrázek.
45'
A máme tady zase penaltu! Podobně jako předtím u domácích, tak teď i hosté mají možnost ke skórování, protože jeden z nabíhajících hráčů byl stažen uvnitř pokutového území.
45'
Po odraženém balónu a následné akce budou hosté rozehrávat už několikátý rohový kop.
44'
Chyba v komunikaci domácích znamená rohový kop pro hosty.
44'
Frýdek chtěl zaskočit soupeře a tak střílel místo připraveného Šumského Martin Slaninka. K jeho smůle napálil míč pouze do zdi.
43'
Frýdek-Místek bude rozehrávat přímý kop z nějakých 25 metrů. To je velká možnost ke skórování.
42'
Michal Švrček bude vhazovat míč do hry.
41'
Vítkovice nyní rozehrávají od vlastního brankáře.
40'
Tomáš Mrázek vypálil poměrně nebezpečně z rohu malého vápna. Jeho střela mířila po zemi na zadní tyčku, ale nakonec šla kousek vedle.
39'
Teď už Michal Švrček odpálil míč dopředu.
38'
Ten se bude opakovat, protože domácí jej odvrátili zase na roh.
37'
Nejaktivnější hráč Vítkovic je zatím Tomáš Mrázek. Zase si naběhl na centr a vybojoval další rohový kop.
36'
Adam Hruzík se po rohu dostal do krkolomného zakončení. Míč trefoval, když byl na zemi a proto branku netrefil.
35'
Tomáš Mrázek si naběhl na přihrávku a vybojoval rohový kop pro Vítkovice.
34'
I po vstřeleném gólu jsou domácí aktivnější a drží míč.
33'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
NIKOLAS ŠUMSKÝ poslal míč ze značky pokutového kopu do levého dolního rohu. Tedy na druhou stranu než se vydal brankář Nemrava. Domácí se ujali vedení 1:0.
33'
Míče se ujme Nikolas Šumský.
33'
V náběhu na centr byl jeden z domácích zatažen a následuje pokutový kop!
32'
Martin Slaninka předvedl svou vytříbenou techniku a svou kličkou položil obránce. Následně vybojoval rohový kop.
31'
Ten ale špatně zahráli a tak hrají domácí.
30'
Ostravští se zmocnili míče a vyvezli jej dopředu. Tam se jim podařilo vybojovat kop od rohového praporku.
29'
Vhazovat se bude poblíž vápna Vítkovic.
28'
Nakonec tuto tlačenici ukončili domácí, kteří mají míč ve své moci.
27'
Hráči nyní bojují o míč ve středu hřiště.
26'
Ten však hosté nezahráli dobře a míč mají domácí.
25'
Tomáš Mrázek utíkal z úhlu směrem k brankáři. Následně vystřelil, avšak jeho ránu domácí obrana zablokovala. Následovat bude rohový kop.
24'
Hosté rozehráli hru nepřímým volným kopem a tak se pokračuje ve hře.
23'
Po ofsajdu Šumského rozhodčí přerušil hru za účelem občerstvení hráčů. Toto rozhodnutí učinil kvůli vysokému počasí.
23'
Martin Bzirský centroval neúspěšně a míč si v pohodě sebral domácí brankář.
22'
Tomáš Mrázek přihrával do vápna směrem k volnému Pavelkovi. Tomu však chyběly centimetry, aby trefil míč. Velká smůla pro Vítkovice!
21'
Hra se přelévá ze strany na stranu a už delší dobu jsme neviděli ohrožení branky.
20'
Tu však domácí ubránili a díky tomu jsou teď u míče.
19'
Soufine Drame se zapojil do kombinace s brankářem a Vítkovice rozjíždějí další akci.
18'
Šumského balón nenašel svého adresáta a tak si míč ze vzduchu v pohodě sebral brankář Nemrava.
17'
Domácí opět začínají svou akci odzadu.
16'
Po odražené Švrčkově ráně se k míči uvnitř pokutového území dostal Šumský. Akci však utopil v neúčelných kličkách.
15'
Shaka podržel bránícího hráče na zádech a rozehrál akci do kraje.
14'
Rychlý brejk domácích vyřešil Slaninka přihrávkou pod sebe na volného Šumského. Ten vystřelil povedeně a pouze centimetry nás dělily od první branky.
13'
Domácí stopeři mají míč ve své moci a rozehrávají další akci.
12'
Martin Bzirský vypálil zpoza vápna tvrdě, ale nepřesně.
11'
Vítkovice zkusili nakopnout míč dopředu, ale nebylo to úspěšné a o míč přišli.
10'
Martin Slaninka krásně přihrál do vápna na volného Shaku. Tomu se však nepodařilo zakončit, takže se míče zmocnili hosté.
9'
Frýdečtí si předávají míč na vlastní polovině.
8'
Zdeněk Behan tahal akci Vítkovic. Svou přihrávkou vybídl spoluhráče ke skórování, avšak nedal míči správnou razanci a přihrávka byla delší než by potřeboval.
7'
Fofamach Shaka se zjevil v obrovské šanci! Prodloužený aut dopadl přímo k němu. Zkoušel vystřelit z voleje, avšak branku hostí netrefil.
6'
I nyní byl u akce domácích Martin Slaninka. Centroval do vápna soupeře, ale Matěj Hýbl jeho centr odvrátil do bezpečí.
5'
Martin Slaninka byl zfaulován poblíž půlící čáry, což znamená, že domácí budou rozehrávat přímý kop.
4'
Brankář Nemrava ukázal pevné sebevědomí a kličkou položil protihráče.
4'
Ten byl však špatně kopnutý a Hruzík Adam neměl problém odehrát míč pryč od vlastní branky.
3'
Po odraženém centru budou Frýdečtí rozehrávat roh.
3'
Nicméně hosté se ubránili a odvrátili tím nebezpečí.
2'
Domácí fotbalisté budou vhazovat poblíž pokutového území hostů.
1'
Frýdek-Místek začíná v poklidu kombinovat u svých obránců.
1'
Hráči už odcházejí do šaten a za malou chvíli můžeme očekávat začátek utkání.
Dnešní utkání budou řídit spolu s hlavním rozhodčím Jakubem Vojkovským jeho dva asistenti Michal Vojkovský a Sebastian Matula.

MFK Frýdek-Místek:
Náhradníci: Bialek, Kublák, Hamšík, Spasojevič, Varadi, Fukala, Velička.
MFK Vítkovice:
Náhradníci: Michálek, Cverna, Wolf, Václavek, Chlopek, Kučera, Kovařík.
Zatímco Frýdečtí mají už za sebou jedno přípravné utkání, tak pro Vítkovice to bude první zápas od posledního kola minulého ročníku FNL.

Poslední utkání:
20. 6. 2017 TJ Sokol Újezdec – Frýdek-Místek 1:7

28. 5. 2017 SK Prostějov – MFK Vítkovice 0:3
Ještě jednou Vás zdravím u dnešního zápasu. Setkají se týmy, které skončily v uplynulém ročníku druhé ligy těsně vedle sebe. Zatímco Vítkovice se zachránily ze 14. místa, tak Frýdek-Místek skončil na sestupové 15. příčce. Díky odmítnutí postupu prvních čtyřech klubů z MSFL si však Lipina zahraje Fotbalovou národní ligu i příští rok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.