Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Dukla - 10. února 2024   11:00

Chrudim
Chrudim
53' Řezníček  • 71' Skwarczek
2:2
(0:2)
Dukla
Dukla
22' Moulis   • 42' Matějka
Chrudim
Šerák – Koukola, Kutík, Langhamer, Mašek, Novotný, Řezníček, Sedláček, Skwarczek, Toml, Záviška.
Floder, Bauer, Borkovec, Kosek, Látal, Sotorník, Vácha, Zvolanek.
Dukla
Šťovíček – Barac, Douděra, Hašek, Helešic, Hora, Matějka, Mešanovič, Moulis, Peterka, Ullman.
Rada, Buchvaldek, Holiš, Hrubeš, Jeřábek, Kozel, Kozma, Ludvíček, Šebrle, Vondrášek, Zeronik.

Skvělý vstup Pražanů do utkání jim zajistil vedení 2:0. Tento stav trval pouze 53. minuty, ve které nejprve snížil Řezníček a v 71. minutě svojí dorážkou vyrovnal stav utkání Skwarczek. Oba týmy si tak musí na první vítězství v přípravném zápase ještě počkat. Děkuji vám za sledování a přeji příjemní zbytek dne.
90'
90'
Rohový kop domácích neohrozil bránu hostů.
86'
Tempo zápasu nepolevuje, ani jeden tým se nechce spokojit pouze s remízou.
84'
Rohový kop Dukly končí znovu za bránou domácích.
80'
Ofsajd zastavuje protiútok domácích.
78'
Nepřesná kombinace Pražanů znamená aut pro Chrudim.
71'
Chrudim právě vstřelila branku!
Střela Langhamera z levé strany se odrazila od tyčku na kopačku MICHALA SKWARCZEKA, který svojí dorážkou srovnává stav utkání.
70'
Chrudim je ve druhém poločase mnohem aktivnější než soupeř.
65'
Kutík se ocitl úplně sám před Šťovíčkem, jeho střela ovšem minula bránu o půl metru.
61'
Volný kop Peterky jen těsně minul bránu Šeráka.
57'
Slibná útočná akce domácích končí v náručí brankáře Šťovíčka.
53'
Dlouhý balón Langhamera hlavičkoval Skwarczek na JANA ŘEZNÍČKA, který tak snižuje na rozdíl jediné branky.
52'
Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Moulis).
48'
Moulis svým pokusem z pravé strany minul bránu o pár metrů.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 11:50.
45'
42'
Dukla právě vstřelila branku!
Střelu Helešice vyrazil Šerák před sebe přímo do klína LUKÁŠE MATĚJKY, který tak posílá Duklu do vedení o dvě branky.
36'
Přímý kop Skwarczeka jen těsně minul Šťovíčkovu klec.
35'
Nepřesnou rozehrávku Šťovíčka zachytil Řezníček, který ale následně minul bránu hostů.
32'
Pražanům gól pomohl a jsou nyní mnohem aktivnější na útočné polovině.
30'
Nepřesná rozehrávka Řezníčka končí v autu.
27'
Matějka v přímém souboji s domácím brankářem neuspěl a stav utkání tak zůstává stejný.
22'
Z nepřesné kombinace domácích na útočné polovině se vyklubal protiútok hostů, který díky střele PAVLA MOULISE posílá Duklu do vedení.
17'
Pokus Maška zblokovala obrana Pražanů. Následuje rohový kop domácích.
15'
Nebezpečnou střelu Douděry chytá Šerák do svých rukavic.
11'
Skwarczek hledal v předbrankovém prostoru Novotného, ten ale hlavičkoval nepřesně mimo hostující klec.
9'
Chrudim poprvé v utkání kombinuje na útočné polovině.
6'
Přímý kop Hory kryje brankář Šerák.
2'
Střelu Matějky tečoval v předbrankovém prostoru Mešanovič pouze mimo branku domácích.
1'
Chrudim ve FNL sice přezimovává na 7. místě, ale pouze tři body jí dělí od 3. barážového místa. Posledních pět klání před zimní přestávkou odehrála s bilancí čtyř výher a jedné prohry. Jediným jejím přemožitelem byla právě Dukla Praha. Chrudim odehrála zatím pouze jeden přípravný zápas proti záloze Pardubic, které podlehla 1:2.

Dukla Praha se aktuálně nachází na druhém místě za prvním Vyškovem, kterému v posledním soutěžním utkání podlehla 0:2. Pražané mají za sebou již čtyři přípravné zápasy s bilancí tři prohry a jedna remíza. V posledním přípravném utkání proti prvoligovým Teplicím schytali debakl 5:0. Dnes se tak můžeme těšit na atraktivní utkání týmů 2. české fotbalové ligy.
Vítám vás u dnešního on-line přenosu. Domácí nastupují v červených dresech, hosté v dresech žlutých. Utkání začne již za několik minut.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.