Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Chrudim - 24. února 2024   16:30

Vlašim
Vlašim
41' Beran  • 50' Nogha  • 51' Beran
Chrudim

To je z tohoto utkání všechno, loučíme se s vámi a přejeme hezký večer.
Postupně jsme se prokousali tímto zápasem na jeho konec, až nakonec celý skončil ve spárech časů minulých. Ve druhé polovině byli znovu lepší domácí a přidali další dva góly. V padesáté minutě vstřelil branku Nogha, krátce poté překonal chrudimského strážce tří tyčí Štěpán Beran, pro něhož to byla druhá vstřelená branka v tomto utkání. Sečteno, podtrženo, zápas skončil 3:0 pro Vlašim a domácí fanoušci tedy mohou dneska oslavit výhru svého celku.
90'
90'
Poslední akce tohoto utkání ztroskotala na pohotové obraně Vlašimi.
90'
Kdepak, hosté dneska nemají svůj den. V tomto zápase se jim příliš nedaří. Další pokus o přechod do útoku byl zmařen.
89'
Hosté eliminovali pokus domácích o navýšení skóre.
88'
Domácí přenesli hru z vlastní obranné poloviny až téměř před branku hostů.
87'
Domácí obrana parádně vyřešila nákop hostů do velkého pokutového území. Toto utkání se již dramatizovat velmi pravděpodobně nebude.
86'
Chrudimští razantně nakopli balon směrem k brance domácích, ale nikdo tento prudký nákop nezpracoval, a tak s míčem budou hrát zase domácí.
85'
Na vlastní útočnou polovinu míří hosté.
84'
Jeden z útočníků Vlašimi se vypravil na výlet do malého pokutového území, ale v tom velkém ztratil míč.
83'
Vlašimští jsou v naprostém klidu. Nehrají sice v nikterak vysokém tempu, ale hru kontrolují a nenechávají hostům příliš mnoho prostoru.
82'
Hosté si vypracovali slušnou palebnou pozici, ale rozvlnit sítě se jim nepodařilo.
81'
Hosté se řítí nebezpečnou rychlostí k brance Vlašimi.
80'
Chrudimský strážce tří tyčí bude vykopávat.
78'
O ten ale přišli díky dobrému obrannému zákroku domácí obrany, a tak na opačnou stranu míří Vlašim
77'
Hosté stále u míče.
76'
Hostům se po delší době podařilo překonat obranný val domácího týmu, ale nějaká větší šance ke snížení skóre je zatím stále v nedohlednu.
74'
Domácí zrychlili v kombinování a roztočili kolotoč přihrávek.
73'
Hosté měli příležitost osvobodit se z vlastní poloviny, ale dlouho jim tato naděje nevydržela.
72'
Domácí přenášejí hru z levé strany na pravou, k strážcovi hostující svatyně se jim ale nedaří přiblížit.
69'
Hostující fanoušci se mohli na chvíli zasnít, že by toto utkání ještě mohlo být zdramatizováno, protože se do dobré pozice dostal jeden z útočníků Chrudimi. Z říše snů je ale brzy vytáhla dobře pracující obrana Vlašimi.
68'
Domácí se pokusili přiblížit k brance hostů a navýšit skóre, ale tento plán jim nevyšel. Na opačnou stranu míří pro změnu hosté.
66'
Domácí kontrolují hru a nepodnikají žádné riskantní kroky, které by mohly vést ke zdramatizování utkání.
64'
K míči se po nepřesné přihrávce mezi domácími hráči dostali hosté, ale větší šanci si z toho nevybudovali.
63'
Domácí nikam nespěchají a kombinují na své vlastní obranné polovině.
62'
Na opačnou stranu míří domácí.
61'
Chrudimští si vypracovali střeleckou pozici, ale na snížení skóre to nestačilo.
59'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale o něco více teď po dlouhé době s balónem na kopačkách hrají hráči hostujícího celku.
57'
Novotný se ocitl ve velkém pokutovém území na své útočné polovině, dostal balon, ale k zakončení se nedostal.
56'
Hosté trochu přidali a ještě se snaží s utkáním něco udělat. Budou to ale mít těžké.
54'
Domácí dopřáli hostům krátký nádech, ale do žádné výraznější palebné pozice se Chrudim nedostala.
54'
Žlutá karta pro tým MFK Chrudim ().
51'
Tak tohle je opravdu velmi ledová sprcha pro hostující celek! Svou druhou branku v tomto utkání si po rychlé akci připisuje Štěpán Beran.
50'
Vlašim právě vstřelila branku!
Střelu Petera Kareena se ještě hostům podařilo zblokovat, ale NOGHA už byl úspěšnější. Jeho střela skončila až za zády hostujícího brankáře, a tak domácí mohou slavit druhý gól.
50'
Dvakrát za sebou měli teď domácí příležitost navýšit své vedení, ale nepodařilo se jim to díky dobrým obranným zákrokům hostujících hráčů.
50'
Nepřesný výkop připravil hosty o míč a do útoku míří domácí.
49'
Hosté rozehrávají od své vlastní brány.
48'
S balónem na kopačkách se domácí dostali až do velkého pokutového území. Když už to však začínalo vypadat, že z toho bude velká příležitost ke skórování, tak o míč přišli.
47'
Hosté se po několika krátkých přihrávkách dostali do útočné poloviny, ale tam výtečně zakročil jeden z domácích a připravil Chrudim o míč.
46'
Druhý poločas právě započal a s kulatým projektilem operují hosté.
46'
Máme za sebou úvodní polovinu utkání. V té byli aktivnějším týmem domácí, což se nakonec projevuje i na skóre. O změnu stavu se postaral Štěpán Beran, který rozvlnil síť po rohovém kopu.
45'
45'
Na útočnou polovinu se na chvíli dostali hosté, ale poté se k míči dostali zase domácí a velmi rychle přelili hru na svou útočnou polovinu.
43'
Domácímu celku přidal vstřelený gól na sebevědomí a hra je z jejich strany mnohem energičtější.
42'
Domácí se jako neřízené střely vrhli směrem k brance hostů a byla z toho další příležitost ke skórování. Tentokrát však až ke změně skóre nedošlo.
41'
Vlašim právě vstřelila branku! Rohový kop zahráli domácí parádně. Míč se dostal přesně na BERANOVU kopačku a ten ho přesnou střelou uklidil do branky hostů.
40'
Rohový kop budou mít k dispozici hráči domácího celku.
37'
Míč se nachází stále na útočné polovině domácích.
36'
Do velkého pokutového území se přihrávkami dostali domácí a měli příležitost k ohrožení hostující branky. Tu ale nevyužili.
35'
V uplynulé pasáži jsme mohli být svědky několika střetů o míč, z nichž nakonec vyšli lépe domácí a mohou založit výpravu na útočnou polovinu.
34'
Do útoku se ženou hosté.
32'
Hostující brankář teď trochu zariskoval při rozehrávce a k míči se málem dostal jeden z útočníků Vlašimi. Nakonec to ale chrudimský strážce tří tyčí stihl a rozehrál bez výrazného ohrožení vlastní brány.
30'
Domácí se řítili po levé straně k brance hostů, ale na poslední chvíli zakročil výborně jeden z obránců hostujícího celku a zachytil přihrávku mezi útočníky Vlašimi.
29'
S míčem na kopačkách se ovšem hosté moc dlouho neohřáli, protože jej převzali pod svou správu zase domácí a míří dopředu.
28'
S míčem teď hráli delší chvíli domácí, ale velmi špatná přihrávka jednoho z vlašimských hráčů skončila mimo hrací plochu.
27'
Na branku se řítil ve vysoké rychlosti jeden z útočníků domácích, ale jeho střela nebyla dostatečně razantní a navíc postrádala i přesnost.
25'
Domácí se pokoušeli o vysoký centr, ale tento jim nevyšel.
24'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale žádný z týmů se do žádné větší šance nedostal.
22'
Domácím fanouškům se nelíbil jeden ze zákroků hostujícího hráče, ale rozhodčí nijak nereaguje.
21'
Domácí nakopli míč na útočnou polovinu, ale souboj o něj dopadl lépe pro hosty.
20'
Z pravé strany se s míčem prokličkoval do velmi dobré pozice jeden z útočníků hostujícího týmu, vyslal prudkou střelu na domácí branku, ale rozvlnil jen boční síť.
18'
Kvůli nepřesné přihrávce hostující tým ztratil kontrolu nad kulatým projektilem. S míčem mohou operovat domácí.
17'
Rohový kop pro hosty.
16'
Hosté se po krátkém tlaku domácích osvobodili a mohou si zaútočit.
14'
Několik hráčů Vlašimi se pokoušelo o hlavičku, ale výborně zapracovala obrana hostů a míč vytěsnila mimo.
14'
Rohový kop pro domácí.
13'
Na útočnou polovinu nakopl míč Beran. K tomu se dostal jeden z útočníků Vlašimi a byla z toho poměrně solidní palebná pozice. Skóre ale zůstává bez změny.
12'
Jeden z hráčů Chrudimi zkoušel ohrozit brankáře domácích, ale jeho střela skončila vedle branky.
10'
U míče jsou zase hráči domácího celku. Zatím si přihrávají na své vlastní polovině.
9'
Chrudimští se značně přiblížili k bráně domácích, ale poté jeden z útočníků nezpracoval míč ideálním způsobem a pokus o útok byl zmařen.
9'
To se jim nakonec podařilo, ale znovu na své útočné polovině odevzdali soupeřům míč. Dopředu tedy míří zase fotbalisté Chrudimi.
7'
Vlašimští mají míč na svých kopačkách a kombinováním se snaží přelít hru na druhou stranu.
6'
Jeden z útočníků MFK Chrudim se pokoušel o střelu z velkého pokutového území, ale nevtěsnal míč mezi tři tyče.
5'
Domácím se podařilo po delší době převzít kontrolu nad míčem, ale žádnou šanci si z toho nevypracovali a o kulatý projektil zase na své útočné polovině přišli.
4'
Toml se opřel plnou silou do kulatého projektilu, ale netrefil branku.
3'
Nakonec se hráči Chrudimi postupně dostali až k brance domácího týmu a vybojovali roh.
2'
Chrudim operuje s míčem na vlastní polovině.
1'
Vlašimští nakopli balon směrem na branku hostujícího týmu, ale k míči se nejdříve dostal strážce hostující svatyně.
1'

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Osuagwu, Beran, Vachoušek, Musil, Kurka, Breda, Bartosz, Nogha, Kareen, Kulhánek
Náhradníci: Lacík, Heppner, Kneifel, Onije, Šubert, Planka, Biegon, Pernica, Dostál, Kolář

MFK Chrudim: Floder – Kutík, Bauer, Látal, Čolič, Langhamer, Mašek, Novotný, Toml, Skwarczek, Míka
Náhradníci: Koukola, Borkovec, Záviška, Kesner, Vilotič, Ruiz Luis Armando, Kosek, Trajkovič, Vácha, Šerák.
Dobré odpoledne všem příznivcům fotbalu, dnes máme na programu přípravné utkání, ve kterém se potkají celky z druhé nejvyšší soutěže. Těmi celky jsou FC Sellier & Bellot Vlašim a MFK Chrudim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.