Skončil nám zápas 10. kola italské ligy ve kterém Sassuolo udolalo oslabený Juventus 1:0. Hosté celý zápas měli více ze hry, ale neměli potřebné štěstí. Naopak domácí hráči z brejku vybojovali faul a z následného přímého kopu potrestali naivitu Juventusu. Tímpádem si Juve připisuje už 4. prohru v letošní sezoně.
90+4
90+2
Juventus marně dobývá polovinu domácích, ale tak jako celý zápas bez úspěchu.
90+1
Domácí už jenom odkopávají míč daleko od své branky, toto chudé vedení se budou snažit ubránit.
90
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
89
Nákop Hernanese na Cuadrada končí za postranní čarou, kolumbijský rychlík si nezpracoval míč.
86
Snad první standartka domácích ve druhém poločase končí v zámezí, Buffon bude rozehrávat.
85
Hernanes vyzkoušel pozornost Pegola, ten byl připraven a míč schovává do náruče.
84
Domácí se statečně brání tlaku hostů, hráči Juventusu už neví jak obranu domácích překonat.
82
Poslední střídání hostů, na hřiště místo Lemina přichází zkušený Hernanes.
81
Cannavaro poslal k zemi Moratu a vidí za to žlutou kartu.
80
Domácí trenér střídá, dolů odchází vynikající Berardi a na hřiště přichází Laribi.
78
Hosté chcou vyrovnat, takže na hřiště přichází Zaza, který nahradí dnes nevýrazného Dybalu.
77
Za protesty dostává žlutou kartu Alváro Morata.
76
Zbývá posledních necelých 15 minut do konce zápasu. Hosté stále prohrávají o gól, snaží se vyrovnat ale dnes vynikající obrana Sassuola pracuje na jedničku a k ničemu je nepustí.
74
Berardi si naběhnul za obranu hostů a zakončuje, bohužel asistent rozhodčího zvednul praporek a gól neplatí. Domenico Berardi si nepohlídal offsidovou lajnu.
73
Až teď přichází trošku závažnější šance, aktivní Cuadrado uvolnil Dybalu ale ten ve vápně pád nafilmoval, rozhodčí naznačuje pokračování ve hře.
69
A po prvním střídání hned přichází to druhé, tentokrát jde dolů Biondini a zahraje si Duncan.
68
Střídání domácích, Floccari si jde odpočinout a místo něj přichází Defrel.
67
Druhým potrestaným hráčem Sassuola je Domenico Berardi.
67
A hra se vrací do starých kolejí, domácí brání, hosté útočí.
66
Po delší době jsou domácí na půlce hostů, ale náznak šance končí nedorozuměním hráčů Sassuola.
64
Následuje série rohovým kopů Juventusu, v posledních třech minutách jich měli čtyři.
62
Vypadá to, že Allegriho střídání se začíná vyplácet, Juve opět nepouští domácí ze své půlky.
61
Morata krásně přenesl míč na druhou stranu hřiště na Cuadrada, ten si obhodil obránce a zakončil nekompromisně k tyči. Gólman Pegolo tam byl ale včas a míč vyrazil na roh.
60
A to byla poslední věc co Mario Mandžukič v zápase udělal, Allegri ho stahuje dolů a místo něj přichází španělský snajpr Alvaro Morata.
59
Tlak hostů prozatím končí faulem Mandžukiče v domácím vápně.
58
A opět z toho nic není, Dybala připravil míč Bonuccimu a ten nepropálil zeď.
58
Hosté mají přímý kop z nebezpečné vzdálenosti, opět se k němu staví Dybala.
57
Bonucciho nákop dopadnul na hlavu Mandžukiče, který si míč i přes obtíže zpracoval přihrál Dybalovi, který se snažil zakončit ale marně, jeden ze stoperů míč zablokoval a z šance nic není.
56
Dybala už podruhé se nachazí v offsidovém postavení. U postranní čáry se rozcvičuje Morata.
53
Teprve až teď mají domácí míč na delší dobu pod kontrolou, snaží se navýšit skóre ale oslabená hostující obranu zatím vzdoruje.
52
Dybala to úplně pokazil a míč mají domácí.
51
Cuadrado vybojoval standartku ze zajímavého místa. Dybala může ohrozit branku.
50
Druhý poločas začli hosté velkým tlakem, který stále nekončí. Domácí se nemůžou vymanit z tlaku.
47
Velký závar před domácí brankou, nejprve Dybala se snažil protlačit míč do brány, potom Mandužkič, který taktéž nedokázal dopravit míč do brány a nakonec Pogba, který vyslel střelu těsně vedle tyčky.
46
Máme za sebou první poločas, moc krásného fotbalu nepřinesl. Teda až na spektakulárně zahraný přímý kop domácího Sansoneho. Juventus přišel o vyloučeného Chielliniho, takže ve druhém poločase budou muset zabrat aby tento zápas otočili.
45+2
45+1
Juventus se snaží dát gól do šatny ale hosté jsou zatím bezradní.
45
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
44
Po dlouhé době vidíme hosty na útočné polovině, ale šance vzápětí končí offsidem Mandžukiče.
43
Peluso se probil přes dva hráče na pravé straně, zastavil ho až Lemina.
42
Hosté se nemůžou dostat na půlku domácích, jejich odkopy končí na kopačkách hráčů Sassuola.
40
Jako by ta červená karta vlila domácím krev do žil, teď přebrali kontrolu nad zápasem a útočí, Berardi se snažil nacentrovat do vápna ale míč odkopnul pozorný Bonucci.
38
Chiellini se nepoučil z prvního faulu na domácího Berardiho a opět si na něj počkal, rozhodčí ho nekompromisně posílá předčasně do sprch.
36
Pomalu se blíží konec prvního poločasu, vidíme stejný obrázek. Hosté tlačí a domácí spoléhají na brejky.
34
Další nákop domácích se už napůl ujal, míč si našel Floccariho kopačku ale odskočil mu a domácí hráč místo míče trefil Bonucciho. Hosté budou rozehrávat přímý kop.
33
Sassuolo opět nakoplo míč dopředu ale tam se nikdo z domácích nenašel, tak míč sbírá Buffon a rozehrává nakrátko na Bonnuciho, Juve bude opět postupně obléhat domácí branku.
30
Po delší době mají míč na delší dobu domácí, ale nákop na Floccariho končí na hrudi Chielliniho.
28
Opět šance Cuadrada, který vystřelil na Pegola ale ten se střelou neměl problémy a sbírá míč do svých rukou.
27
Pogba se už na to nemohl dívat a zkusil vystřelit ze střední vzdálenosti a domácí Pegolo s tím měl potíže, vyrazil míč na další roh.
26
Dybala se dostal za obránce a pelášil na bránu, v tom ho ale zastavil pozorný Acerbi, který zahrál míč do zámezí.
25
A další nepřenosti hostujících hráčů, domácí zatím výborně odolávaj a sází na brejky.
23
Cuadrado utekl svým stražcům a poslal přízemní centr na Dybalu ale jeho střelu obránci zblokovali na roh.
21
Hosté opět drží míč, ale zatím z toho nic vážného není a když je náznak šance, tak to končí nepřesnou přihrávkou.
20
Sassuolo právě vstřelilo branku!

NICOLA SANSONE se postavil k přímému kopu a míč krásně zatočil do brány, Buffon neměl nárok šáhnout si na míč.
18
Další karta pro Juventus, tentokrát ji dostal Lemina za faul na Sansoneho. Domácí mají dobrou pozici k ohrožení branky.
16
Cuadrado ve snaze stihnout míč doslova sejmul Biondiniho, ale rozhodčí mu prozatím jenom domluvil.
15
Alex Sandro se probil po levé straně, dostal se k centru, který se mu ale nepovedl a skončil na kopačce jednoho z domácích hráčů.
14
Prvním hráčem domácích, který dostane kartu je Peluso.
14
Míč mířil doprostřed brány, Pegolo musí vyboxovat míč pryč z vápna.
13
První standartka hostů, postavil se k ní Cuadrado.
12
Zatím vidíme vyrovnaný fotbal, bez vyložených šancí. Držení míče je 50 na 50.
10
Juventus se snaží dobýt obranu domácích ale zatím si neví rady s dobře zformovanou obranou Sassuola.
8
Berardi centroval a málem se míč dostal na hlavu Sansoneho, který mohl úspěšně umístit míč do brány.
7
Míč proletěl vápnem a skončil v zámezí. Buffon bude vykopávat z malého vápna.
6
A další faul hostů, tentokrát se provinil Cuadrado. Domácí si pečlivě připravují tuto standartku.
4
Prvním potrestaným hráčům zápasu je hostující Chiellini, který nevybíravě k zemi poslal Berardiho.
4
Série faulů hostujících hráčů, domácí se pomalu přibližují k vápnu Juventusu.
3
Domácí odvrátili na další rohový kop, který domácí hráči zažehnali odkopem z jejich vápna na polovinu hřiště, tímpádem můžou zformovat obranu a čekat na další útok hostů.
2
První rohový kop mají hosté, zahraje ho Sturaro.
1
Domácí měli výhodu výkopu a začínají postupně útočit.
1
Dobrý večer, ještě jednou vás vítám u dnešního zápasu, hráči jsou už nastoupeni na hřišti, zápas za malou chvíli začne.
Dobrý den, vítám vás u dnešního přenosu vloženého 10. kola italské Serie A. Dnes budeme sledovat zápasem mezi US Sassuolo a Juventusem FC. I přes bídné výkony ze startu sezony jsou favorité hosté z Turína. Posledních pět zápasů domácích přineslo "pouze" 7 bodů a to za hubenou výhru 1:0 nad Palermem a 2:1 nad římským Laziem, remizovali s Chievem a dva zápasy prohráli o gól a to s Empoli 0:1 a AC Milán 1:2. Naopak hosté se pomalu ale jistě po nevydařeném startu sezony zvedají. Posledních pět zápasů neprohráli, 3x vyhráli (Atalanta,Bologna,Sevilla) a dvakrát se rozešli smírně (Inter,Gladbach) Co se týče vzájemných zápasů je na tom lépe Juventus, který je posledních 5 zápasů právě se Sassuolem neporažen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62