Serie A - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Udinese - 23. května 2021   15:00

Inter Milán
8' Young (Lautaro Martínez) • 45' Eriksen  • 56' Lautaro Martínez  • 65' Perišić (Vecino) • 72' R. Lukaku (Alexis Sánchez)
5:1
(2:0)
Udinese
80' Pereyra
Inter Milán
Handanovič (46. D. Padelli) – D'Ambrosio, Ranocchia, Bastoni – Hakimí (58. Perišić), Vecino, Sensi (39. Eriksen), Gagliardini, Young – Pinamonti (66. Alexis Sánchez), Lautaro Martínez (58. R. Lukaku).
Volpi – Rossi, Perrotti
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Udinese
Musso (89. Gasparini) – Becao, Bonifazi, Samir – N. Molina, de Paul (69. Makengo), Walace (89. Palumbo), Stryger Larsen, Zeegelaar (59. Forestieri) – Pereyra, Okaka (59. F. Llorente).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:16.
Je konec! Inter Milán zvládl závěrečné kolo Serie A a vítězstvím 5:1 nad Udinese definitivně potvrdil svůj triumf v soutěži! Jistý vítěz Serie A vstoupil do utkání jako velká voda a už v 8. minutě otevřel skóre Ashley Young. Udinese následně sice srovnalo obraz hry, ale do šancí se nedostalo. Naopak v samotném závěru poločasu přidal druhou branku z přímého kopu Christian Eriksen. Deset minut po přestávce se z penalty prosadil také Lautaro Martínez. O dalších deset minut později se technickou střelou prosadil Ivan Perišič. Poslední zásah Interu v této sezóně obstaral v 72. minutě kanonýr Romelu Lukaku. Deset minut před koncem se dočkalo také Udinese. Z penalty snížil Roberto Pereyra.
90'
90'
Střídající brankář Gasparini si nakonec také sáhl na míč a zapojil se do rozehrávky Udinese. Nikdo v modročerném dresu už rozehrávku soupeře neatakuje.
89'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Juan Musso, přichází Manuel Gasparini.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Walace, přichází Martin Palumbo.
88'
Roberto Gagliardini hledal vysokým nákopem Sáncheze, kterého si bez problémů pohlídal Walace a ze vzduchu srazil míč mimo hrací plochu.
87'
Jens Stryger Larsen poslal nákop na polovinu soupeře, ale na jeho pobídku si nikdo v černobílém dresu Udinese nenaběhl.
86'
Alexis Sánchez se hnal za přízemním centrem z levé strany, jenže špičkou kopačky na něj o kousek nedosáhl. Udinese bude rozehrávat od branky.
85'
Danilo D'Ambrosio si dal pozor na napadajícího soupeře a jednoduše nakopl míč na polovinu soupeře. Dnešní duel už se pouze dohrává.
84'
Romelu Lukaku se tlačil do zakončení v pokutovém území, jenže si pomohl nedovoleným zákrokem a poslal svého strážce k zemi.
83'
Inter se znovu usadil v blízkosti pokutového území, jenže kombinaci domácího celku zastavil útočný faul Christiana Eriksena.
82'
Udinese je po vstřelení branky nabuzené. Hosté se usadili kolem pokutového území, jenže centr si tentokrát pohlídal domácí brankář.
80'
Udinese právě vstřelilo branku!
Je sníženo! Deset minut před koncem dnešního souboje se k penaltě postavil ROBERTO PEREYRA a napálil míč k tyči!
79'
Pokutový kop pro Udinese! Po centru z pravé strany zahrál rukou Eriksen a sudí nařídil penaltu.
77'
Lukaku dostal přihrávku na polovinu hřiště a patičkou zkoušel prodloužit míč na polovinu soupeře. Zadáci Udinese nyní stáli blízko u sebe.
76'
Udinese se ještě snaží útočit, ale za tohota stavu už hráčům hostujícího celku nevychází vůbec nic. Inter získal vhazování na vlastní polovině.
75'
Pereyra se dostal do blízkosti pokutového území, ale jeho prudká rána levačkou prolétla kolem levé tyčky a rozvlnila jen boční síť.
74'
Ashley Young dalším parádním centrem do pokutového území našel prostor, kam si naběhl Romelu Lukaku, ale urostlý Belgičan hlavou minul branku.
72'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Exhibice pokračuje! Inter přidává i pátou branku! Sánchez dohnal míč na levé straně pokutového území, poslal jej na branku, ale trefil tyč. Od ní se ale míč odrazil před branku a ROMELU LUKAKU si připsal snadný zásah!
71'
Daniele Padelli vyrazil ven ze své svatyně, vrhl se pod nohy jednomu ze soupeřů a stačil míč vyrazit mimo tři tyče!
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a domácí Inter pokračuje v ofenzivě. Do vápna se dostal Sánchez, ale jeho ránu zablokoval obránce.
69'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Jean-Victor Makengo.
68'
Romelu Lukaku si na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a napadající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
67'
Jens Stryger Larsen potáhl míč na hranici velkého vápna, ale domácí obránce Bastoni proti němu včas vystoupil a nenechal soupeře zakončit.
66'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Alexis Sánchez.
65'
Exhibice domácího celku nadále pokračuje! Inter slaví titul další vstřelenou branku. IVAN PERIŠIČ si naběhl na přihrávku do pokutového území a technickým obstřelem uklidil míč ke vzdálenější tyči!
64'
Rodrigo de Paul dostal přihrávku na polovinu hřiště a jednoduše nakopl míč za obranu. Na jeho pobídku ale nedosáhl nikdo v černobílém dresu.
63'
Roberto Gagliardini se dostal s míčem na polovinu soupeře a jeden z hráčů Udinese jej ostrým skluzem poslal k zemi. Inter bude rozehrávat.
62'
Rodrigo Becao pro změnu poslal přízemní střílený centr na malé vápno, ale ani na jeho přihrávku nedosáhl nikdo v černobílém dresu Udinese.
61'
Rodrigo de Paul dostal prostor v blízkosti velkého vápna, jenže místo zakončení se rozhodl přenést hru na pravou stranu. Následný centr obrana zablokovala.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme jednoznačnou záležitost. Domácí Inter je mnohem aktivnější a užívá si poslední ligový duel této sezóny.
59'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Stefano Okaka, přichází Fernando Llorente.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Marvin Zeegelaar, přichází Fernando Forestieri.
58'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Achraf Hakimí, přichází Ivan Perišić.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Romelu Lukaku.
56'
Inter navyšuje své vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil LAUTARO MARTÍNEZ a bez problémů uklidil míč k tyči!
55'
Achraf Hakimí měl kousek volného prostoru na pravé straně, dostal se do vápna a obránce jej poslal k zemi ! Penalta pro Inter!
54'
Eriksen se na pravé straně probil k volnému míči, přehodil si jej na pravačku a odcentroval do šestnáctky. Zadáci Udinese jeho pobídku odhlavičkovali.
53'
Lautaro Martínez mohl přidat třetí branku domácího celku! Útočník Interu si na hranici velkého vápna skvěle přehodil míč na levačku, ale Musso vytáhl skvělý zákrok!
52'
Samir si dal pozor na přihrávku za obranu a jednoduše odkopl míč na tribunu. Udinese se ale po změně stran prakticky nedostává do útoku.
51'
Stefano Okaka poslal pobídku na vlastního brankáře, který si musel dát pozor na dobíhajícího Vecina a na poslední chvíli odkopl míč do autu.
50'
Udinese se dostalo na polovinu Interu, jenže kombinace hostujícího celku tentokrát skončila kolmicí do zámezí. Inter bude rozehrávat.
48'
Jens Stryger Larsen se dostal s míčem do blízkosti velkého vápna, jenže jeho vysoký centr si ze vzduchu bez problémů schoval do rukavic domácí brankář.
47'
Inter je v úvodu druhého poločasu opět aktivní a tlačí se do útoku. Hráči domácího celku pokračují ve výkonu z první půle a snaží se útočit.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Samir Handanovič, přichází Daniele Padelli.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být mnohem spokojenější domácí Inter. Jistý vítěz Serie A vstoupil do utkání jako velká voda a už v 8. minutě otevřel skóre Ashley Young. Udinese následně sice srovnalo obraz hry, ale do šancí se nedostalo. Naopak v samotném závěru poločasu přidal druhou branku z přímého kopu Christian Eriksen. Do kabin se proto odchází za stavu 2:0.
45+2'
45+2'
Ve druhé nastavené minutě rozkmital své rychlé nohy Lautaro Martínez, který se dostal před obránce, ale už se neprosmýkl do střelecké pozice.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Domácí celek v samotném závěru prvního poločasu přidává druhou branku! Exekuce přímého kopu se ujal CHRISTIAN ERIKSEN, který zakončil technickou střelu a s pomocí teče hráče ve zdi poslal míč do sítě!
44'
Roberto Gagliardini si v blízkosti pokutového území parádně zasekl míč kolem soupeře, který jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Inter bude v závěru první půle zahrát přímý kop.
43'
Udinese zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale od přední tyče jej bez problémů odhlavičkoval Bastoni.
42'
Okaka dostal přihrávku na hranici velkého vápna, otočil se a dloubl míč na značku pokutového kopu. Jens Stryger Larsen však slabou hlavičkou minul branku.
41'
Ashley Young tentokrát vhazoval na levé straně. Na jeho pobídku si počkal Matías Vecino, ale nedokázal se otočit kolem svého strážce.
40'
Lautaro Martínez se pustil do diskuze s hlavním rozhodčím. Domácí fotbalista ještě reklamoval nedovolený zákrok. Sudí ale jeho poznámky nereflektuje.
39'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Christian Eriksen.
38'
Hra je přerušena! Domácí Stefano Sensi v jednom ze soubojů špatně došlápl a nyní zůstává ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji.
37'
Matías Vecino si navedl míč do blízkosti velkého vápna, přehodil si jej na pravačku a zakončil. Jeho prudké zakončení však prolétlo nad břevnem.
36'
Bastoni nechtěl riskovat rozehrávkou na polovině hřiště a raději si pomohl malou domů. Obránce Interu ale nadělal Handanovičovi problémy.
35'
Ashley Young se dostal pod tlak na vlastní polovině, ale z otočky ještě dokázal míč odkopnout do bezpečí. Zadák Interu zatím hraje velmi dobré utkání.
34'
Rodrigo Becao dostal přihrávku na polovinu hřiště, dobře se s míčem otočil a přihrál za obranu Interu. Stoper Ranocchia pohlídal cestu míče do zámezí.
33'
Udinese kombinuje na polovině soupeře, ale zatím je to spíše hledání cestičky do zakončení. Fotbalisté Interu naopak brání v pevném bloku.
32'
Ashley Young dohnal přihrávku na levé křídlo a ještě odcentroval do pokutového území. S jeho pobídkou si však poradil obránce Bonifazi.
31'
Lautaro Martínez se hnal vpřed po levém křídle, ale v dalším souboji s obráncem si pomohl nedovoleným zákrokem. Sudí odpískal rozehrávku pro hosty.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavé utkání. Domácí Inter se rychle dostal do vedení, ale poté tempo hry opadlo.
29'
Handanovič poslal pobídku na pravou stranu, kde měl Younga, který zkoušel vymyslet nákop za obranu Udinese, ale defenziva hostujícího celku zatím působí pevným dojmem.
28'
Samir potáhl míč na polovinu domácího Interu, ale Udinese zatím jen velmi těžko hledá cestičku do blízkosti pokutového území. Zatím je to velký boj.
27'
Becao v dalším souboji poslal domácího útočníka Martíneze do reklamních panelů. Mezi touto dvojicí to dnes zatím opravdu vře.
26'
Bonifazi dlouho otálel s rozehrávkou z vlastní poloviny. Následnou přihrávkou na pravou stranu dostal pod tlak Becaa, kterého dojel Martínez, který dostává žlutou kartu.
25'
Na trávníku se nyní strhla menší potyčka mezi Martínezem a Becaem. Domácího útočníka se z lavičky vydal uklidnit také Romelu Lukaku.
24'
Rodrigo Becao potáhl míč po pravé straně na polovinu soupeře, jenže jeho pobídka směřovala jen k připravenému gólmanovi Handanovičovi.
23'
Danilo D'Ambrosio poslal zajímavou kolmici na Martíneze, který ustál souboj s Bonifazim a sklepl míč na Pinamontiho. Druhý útočník Interu ale další souboj neustál.
22'
Molina se zkoušel uvolnit na pravé straně hrací plochy, ale pozorný Bastoni se mu postavil do cesty a nepustil fotbalistu Udinese k odcentrování.
21'
Stopeři Interu Milán opět kombinují na vlastní polovině a uklidňují hru. Nikdo v černobílém dresu Udinese nyní rozehrávku domácího mužstva neatakuje.
20'
Lautaro Martínez se na polovině soupeře zkoušel otočit kolem Becaa, jenže ten si míč dobře pokryl a domácí útočník si následně pomohl faulem.
19'
Becao si špatným zpracováním předkopl míč až do zámezí. Hosté sice reklamovali dotek jednoho z domácích hráčů, ale sudí nařídil vhazování pro Udinese.
18'
Udinese vhazovalo v blízkosti pokutového území soupeře. Pobídka přiletěla do velkého vápna, kde kraloval domácí obránce Bastoni.
17'
Až nyní se Udinese po delší době podívalo na polovinu soupeře. Na pravé straně dostal kousek prostoru Molina, ale už neodcentroval na spoluhráče.
16'
Domácí Inter Milán zahrával rohový kop. Centrovaný míč vyslal do pokutového území Hakími, ale jeho pobídka skončila na hlavě prvního soupeře.
15'
Young znovu operoval s míčem u nohy na levé straně hrací plochy. Krajní záložník domácího mužstva místo přenesení hry na volnou pravou stranu zvolil přihrávku na stopery.
14'
Ashley Young dostal přihrávku do běhu na levou stranu, krásně si míč zasekl kolem soupeře, ale už nedokázal pod tlakem odcentrovat do šestnáctky.
13'
Samir Handanovič tentokrát předvedl hodně zajímavý nákop na levou stranu. Na jeho pobídku si počkal Young, který rozjel další akci Interu.
12'
Sensi to při napadání rozehrávky soupeře přehnal s agresivitou a dopustil se nedovoleného zákroku. Sudí jeho prohřešek viděl a odpískal rozehrávku pro Udinese.
11'
Lautaro Martínez dostal přihrávku na levou stranu, odkud se snažil odcentrovat do pokutového území, ale trefil jen soupeře ve skluzu.
10'
Udinese se ihned po obdržení úvodní branky vydalo do útoku se snahou o rychlou odpověď. Hosté útočili po levé straně, ale daleko se nedostali.
8'
Domácí celek se hned v úvodu dnešního střetnutí dostává do vedení! Po krásné narážečce se do pokutového území dostal ASHLEY YOUNG, který stačil před kontaktem s brankářem dloubnout míč do sítě!
7'
Samir Handanovič vyrazil na hranici velkého vápna a zapojil se do rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop mířil na levou stranu, ale propadl do autu.
6'
Bonifazi zariskoval hlavičkou do rukavic hostujícího brankáře. Dobíhající Lautaro Martínez soupeře dostal pod tlak, ale zakončit už nedokázal.
5'
Molina kouzlil s míčem na pravé straně, ale domácí obránce Bastoni si dal na jeho kličku dobrý pozor a nepustil soupeře do pokutového území.
4'
Danilo D'Ambrosio poslal nákop na hranici velkého vápna, nicméně zadáci Udinese si dali na jeho pobídku pozor a odkopli míč do bezpečí.
3'
Young si dal pozor na nákop za obranu domácího Interu a hlavou odehrál míč do bezpečí před sprintujícím Molinou až do zámezí.
2'
Pereyra dostal přihrávku na střed, roztáhl hru na pravou stranu, ale zadáci Interu nenechali soupeře konstruktivně rozehrát.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Udinese se ihned vydalo do útoku, ale nákop skončil u fotbalistů Interu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Inter bude hrát v modročerném, zatímco Udinese oblékne černobílou sadu.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Ranocchia, Bastoni – Hakimí, Vecino, Sensi, Gagliardini, Young – Pinamonti, Lautaro Martínez.
Náhradníci: D. Padelli, I. Radu – Perišić, R. Lukaku, Arturo Vidal, Škriniar, Barella, Alexis Sánchez, Eriksen, de Vrij.

Udinese Calcio: Musso – Becao, Bonifazi, Samir – N. Molina, de Paul, Walace, Stryger Larsen, Zeegelaar – Pereyra, Okaka.
Náhradníci: Scuffet, Gasparini – Rigo, F. Llorente, Battistella, Forestieri, Palumbo, Makengo, Ouwejan.

Rozhodčí: Volpi – Rossi, Perrotti.
Vzájemný zápas

V podzimním střetnutí se na půdě Udinese zrodila bezbranková remíza.
Inter Milán

Domácí Inter Milán naopak zažil parádní sezónu, se kterou se na domácí půdě bude chtít rozloučit vítězstvím! Inter totiž po dlouhých letech sesadil z italského trůnu Juventus. Před posledním kolem má na druhou Atalantu k dobru náskok deseti bodů. Inter už tak oslavil triumf v ligové soutěži předem. Naposledy ale prohrál 2:3 právě na hřišti Juventusu.
Udinese Calcio

Hostující Udinese může být před posledním kolem letošního ročníku v naprosté pohodě. Po třiceti sedmi kolech má na svém kontě čtyřicet bodů a jistě se zachrání. Zároveň se však Udinese nepodívá do evropských pohárů. Letos jej trápila slabší produktivita. Udinese soupeřům nasázelo jen čtyřicet jedna branek. V posledním kole doma padlo 0:1 se Sampdorií.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Interem Milán a Udinese Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62