Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Benevento - 28. ledna 2018   15:00

Torino
3' Falqué  • 40' Niang  • 45+2' Obi
3:0
(3:0)
Torino
Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Molinaro – Baselli, Rincón (80. Acquah), Obi (71. Ansaldi) – Falqué, Niang (64. Belotti), Berenguer.
Valdifiori, Edera, Fiordaliso, A. Barreca, Samuel Gustafsson, Acquah, Sadiq, Boyé, Belotti, Ansaldi.
Benevento
Belec – Venuti, Billong, Djimsiti, Letizia – Cataldi, Memušaj (65. Sandro) – Guilherme, Djuričić (35. Brignoli), D'Alessandro – Coda.
Brignoli – Puşcaş, Ceravolo, Cissé, Iemmello, Donnarumma, Gyamfi, A. Costa, Antei, Sandro.

Ve druhé části se moc fotbalové krásy nekonalo. Domácí nicméně měli zápas zcela pod kontrolou díky skvělé první půli a tříbrankový náskok udrželi až do konce. To je pro dnešek vše. Loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne.
90'
89'
Domácí jsou u balónu a v poklidu vyčkávají konce zápasu.
88'
Další útok domácích skončil snahou Belottiho proniknout do pokutového území, ale neúspěšně.
87'
Krátce na to se stejný hráč propracoval ke střele. Levačkou pálil ze středu vápna jen těsně vedle vzdálenější tyče.
86'
Falqué si poté vykoledoval faul na útočné polovině. Vedoucí tým tak zůstane u balónu.
85'
Sandro se dostal k odraženému balónu na hranici vápna. Napřáhl z první a jen těsně minul horní tyč.
84'
Následoval rychlý protiútok hostujícího týmu, jenže z něho Benevento nevymyslelo nic kloudného.
83'
Zajímavou standardní situaci domácích si vzal na starost Falque. Ten se rozhodl o centr, jenže s tím gólman počítal a míč zachytil.
82'
Pomalu se nám blíží závěr zápasu. O vítězi už je prakticky rozhodnuto. Domácí hrají v poklidu.
80'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Afriyie Acquah.
79'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Massimo Coda, přichází intei L..
78'
Billong byl pod tlakem, a poslal malou domů. Brignoli následně rozehrál odkopem k protější straně hřiště.
77'
Baselli šel sám na bránu. V bezprostřední blízkosti ale k překvapení všech bránu vysoce přestřelil.
75'
Hosté měli k dispozici zajímavou standardní situaci, ale Coda odcentroval jen mimo prostor hřiště. Bude se kopat od brány.
74'
Stejný hráč se následně propracoval do podobné pozice. Jenže tentokrát se k němu vrhli hned tři protihráči a o míč ho obrali.
73'
D'Alessandro prošel ze strany do pokutového území. Jeho křižný centr následně mířil do prázdna.
72'
V této fázi hry domácí nikam nespěchají. Mají zápas pod kontrolou. Benevento se snaží, jenže v útočné fázi se dnes hostům vůbec nedaří.
71'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Cristian Ansaldi.
70'
Rychlý přechod na útočnou polovinu hostů skončil poté, co Baselli přihrával nepřesně.
68'
Naštěstí je v pořádku a může ve hře pokračovat. U míče je nicméně hostující tým.
67'
Ponechaná výhoda domácích skončila poté, co byl N'Koulou sražen k zemi. Potřebuje lékařské ošetření.
66'
Guilherme patří k nejlepším hráčům svého týmu. Jeho individuální únik ze strany byl zastaven za cenu faulu.
65'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Ledian Memušaj, přichází Sandro.
64'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Andrea Belotti.
63'
Po delší době se Turín vydal do útoku a rána Obiho byla sražena za cenu rohového kopu.
62'
Bohužel, v této fázi hry toho není moc k vidění. Sledujeme pasáž, která toho moc nenabízí.
61'
Žlutou kartu dostává Cristian Molinaro (Turín FC).
60'
Držení míče: 53% – 47%.
58'
Hosté jsou opět u balónu. Jenže defenzíva Turína se v dosavadním průběhu brání opravdu dobře.
57'
Krátce na to se Bebevento propracovalo do dalšího útoku, ale ani z toho nic nevzešlo.
56'
Letizia se vydal na útočný výlet. Z pravé strany vyslal centr do vápna, ovšem ten byl zablokován.
55'
Byla tam teč, a tak rozhodčí ukázal na rohový kop. V něm se Turín prosadit nedokázal.
54'
Niang byl pod tlakem. Nakonec se ke střele dostal, jenže míč mezi tři tyče nezamířil.
53'
Další útočná snaha domácích vyšla vniveč. Brignoli bude rozehrávat odkopem.
52'
Hosté budou muset hodně přidat, pokud chtějí získat z dnešního duelu nějaké body.
51'
Berengeuer dlouho otálel co s míčem. Nakonec se rozhodl pro centr, který skončil v náruči gólmana.
50'
Záhy mělo Benevento standardní situaci z hranice velkého vápna. Centr Guilhermeho byl ale zablokován.
48'
Hosté jsou u míče, ale pod tlakem jsou zataženi na vlastní obranné polovině.
47'
Falque se dostal k rohu, následně chtěl obejít dva protihráče, ale neúspěšně.
46'
První poločas nám nabídl parádní podívanou. Tři góly, šance, červená karta. Turín je rozhodně spokojenějším týmem. Ačkoliv nebyl výrazně lepším celkem, zužitkoval tři šance a vede 3:0. Druhý poločas začne v 16:07.
45'
45+2'
FC Turín právě vstřelil branku!
Tak tohle už začíná zavánět debaklem. Trefuje se JOEL OBI.
45'
Nastavují se celkem dvě minuty.
44'
Turín se snaží zklidnit hru. Nikam nespěchat a udržet si dvoubrankový náskok do konce první části.
43'
Na straně hostů je vidět velká snaha s výsledkem něco udělat, jenže jim schází přesná koncovka.
42'
Zpoza vápna se ke střele dostal Guilherme. Ten je hodně aktivní, ale ani tentokrát se nedokázal trefit mezi tři tyče.
40'
M'BAYE NIANG si naběhl do pokutového území, balón si lépe zpracoval a poté ranou přes clonícího hráče usměrnil míč po zemi za záda gólmana.
39'
D'Alessandro si naběhl z pravé strany před velké vápno. Neprošel přes Baseliho, avšak bude to alespoň roh pro Bevento.
38'
Hosté jsou s blížícím se závěrem prvního dějství i nadále o chlup lepším celkem.
37'
Rychlý přechod na útočnou polovinu hostujícího týmu zakončil Guilherme velmi nepřesnou střelou.
36'
Oba týmy se na hřišti stále dohadují kvůli předchozímu zákroku. Je v tom hodně emocí, tak snad se brzy vše uklidní.
35'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Alberto Brignoli.
34'
Belec chtěl rozehrát, vyběhl z brány, ale místo do míče napálil protihráče. Dostává rovnou červenou. Těžko říct, zda to byl záměr.
33'
Žlutou kartu dostává M'Baye Niang (Turín FC).
32'
Turín vytěžil rohovýkop. Centr Obiho ale zamířil jen do míst, kde číhal hostující brankář.
31'
V této fázi působí Benevento lepším dojmem než Turín. Hosté jsou důraznější a jsou mírně aktivnějším týmem.
30'
Letící centr do pokutového území domácích dokázal Burdiso zlikvidovat s přehledem. Neměl u sebe žádného protihráče.
28'
Djuričič centroval z úhlu v prostoru šestnáctky. Trefil ruku protihráče ve skluzu. Dožadoval se penalty, nicméně je z toho pouze roh.
27'
Jenže Turín se opět propracoval do rychlého protiútoku, jenže ten skončil po útočném faulu Baseliho.
26'
Hostující tým je u míče a jde do útoku.
25'
Rincon chtěl projít středem hřiště do vápna. Cataldi se mu ale postavil do cesty a balón mu sebral.
24'
Benevento se snaží s výsledkem něco udělat. Přechod středem hřiště je poměrně snadný, ale hosty trápí střelba.
23'
Na výsledku se nic nezměnilo ani po volném přímém kopu domácích. Falque poslal balón ke gólmanovi soupeře.
22'
Žlutou kartu dostává Berat Djimsiti (Benevento Calcio).
21'
Hezká střela Guilhermeho. Ta mířila pod břevno, ale Sirigu dokázal míč vytěsnit nad horní konstrukci.
20'
Držení míče: 46% – 54%.
18'
V prostoru středového kruhu byl faulován Rincon. Turín bude rozehrávat.
17'
Domácí rychle obrátili hru. Berenguer si sbíhal podél levé strany, jenže poté zpomalil a následně o balón přišel.
16'
Belec dostal těžkou přihrávku. Coda se k němu vrhl a chtěl mu sebrat míč. Při tom se ale dopustil faulu.
15'
Rychlý protiútok hostů skončil poté, co D'Alessandro nepřesně přihrával. Bude se kopat pouze od brány Sirigua.
14'
Rozhodně sledujeme pohledný zápas. Hraje se útočný fotbal a diváci se tak mají na co dívat.
13'
Obi se pokoušel propasírovat balón v malém vápně. Neúspěšně. Následoval roh, avšak v tom se hosté ubránili.
12'
Záhy mělo Benevento k dispozici standardní situaci. Coda se dostal k hlavičce v pokutovém území, jenže bránu těsně minul.
10'
Domácí jsou po vstřelené brance lepším a aktivnějším týmem i nadále.
9'
Molinaro dostal kopačkou přímo do nohy. Tady klidně mohla přijít žlutá karta, ale rozhodčí byl benevolentní.
8'
Z rohového kopu se Turín neprosadil. Letící centr dokázal Belec vytěsnit mimo brankový prostor.
7'
Berenguer si sběhl podél postranní čáry blíže k vápnu, kde následně centroval. Bude to ale jen roh.
6'
A byla z toho zajímavá šance. Guilherme pálil z úhlu po zemi a Sirigu se musel natahovat, aby míč vyrazil.
5'
Poprvé hrají s míčem také hráči Beneventa. Míří do útoku.
3'
Tak to byla rychlost! Rincon vyslal do pokutového území nadýchaný centr, který zužitkoval nabíhající IAGO FALQUE. Ten s do míče lehce otřel hlavou a usměrnil ho k bližší tyči.
2'
Niang mířil do pokutového území, následně upadl a dožadoval se penalty. Hraje se ale dál.
1'

Turín FC: Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Molinaro – Baselli, Rincón, Obi – Falqué, Niang, Berenguer.
Náhradníci: Valdifiori, Edera, Fiordaliso, A. Barreca, Samuel Gustafsson, Acquah, Sadiq, Boyé.

Benevento Calcio: Belec – Venuti, Billong, Djimsiti, Letizia – Cataldi, Memušaj – Guilherme, Djuričić, D'Alessandro – Coda.
Náhradníci: Puşcaş, Ceravolo, Cissé, Del Pinto, Donnarumma, Gyamfi, A. Costa, Antei, Sandro..
Bevevento

je největším aspirantem na sestup. Po 21 odehraných duelech má jen sedm bodů a dvě vítězství na svém kontě. Na předposlední Veronu ztrácí již 6 bodů. Co se týče aktuální formy, tak ty jediné dvě vítězství Beneventa přišly až v 18 a 19 kole!
Turín

má po 21 odehraných zápasech na svém kontě 29 bodů, a to aktuálně stačí na desátou příčku se ztrátou o skóre na deváté Udinese. Aktuálně má Turín 11 remíz! To je suverénně nejvíc v celé lize. Naposledy Turín remizoval v Sassuolu 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62