Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Hr. Králové : Frýdek-Místek - 25. ledna 2018   11:00

Hr. Králové
Hr. Králové
7' Miker  • 24' Súkenník  • 90' Plašil
3:1
(2:0)
Frýdek-Místek
89' Macej
Hr. Králové
Ottmar – Nosek, Miker, Zorvan, Krátký, Černý, Súkenník, Schwarz, Kropáček (C), Funda, Plašil
Pajer, Marťan, Urma, Vlkanova, Kvida, Šípek, Mudra, Eliáš, Lindr
Mihálek – Švrček (C), Marič, Šumanský, Bala, Nzembi, Wilweber, Grussmann, Varadi, Honiš, Biolek
Slaninka, Ondráček, Hanson, Krčula, Hruška, Bialek, Jurča, Dramé, Macej, Chvěja, Buček

Souboj o třetí místo tedy nakonec zvládl lépe Hradec Králové a celkově v Tipsport lize obsazuje třetí místo a Frýdek získává nepopulární čtvrté místo.
90'
90'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Centrovaný míč se podařilo dostat do branky a MAREK PLAŠIL stvrzuje vítězství svého celku!
89'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Přetažený centr Frýdku Místku sklepává do branky MARTIN MACEJ a ten snižuje na rozdíl jedné branky.
87'
Hanson se snažil nasimulovat faul. Ale rozhodčí nechal hrát dál.
83'
Na žádný tlak ze strany Frýdku to nevypadá. Hradec v klidu kontroluje konec zápasu.
81'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Grussman, přichází Jurča.
79'
Hradec kontroluje hru. Zároveň se ale nikam nežene a v podstatě jen drží míč.
77'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Černý, přichází Pajer.
75'
Centr do vápna Frýdku. Odražený míč sebral brankář.
73'
Na druhy straně Marťan už nabízel míč před prázdnou, jeho pas byl ale zablokován.
71'
Šance Frýdku po přímáku. Brankář si nejdřív poradil s hlavičkou a dorážka Chvějě byla zablokovaná.
69'
Plašil číhal na centr na vzdálenější tyč. Nakonec se ho trochu zalekl a vůbec ho netrefil.
67'
Po dlouhé době se Frýdek posunul na půli soupeře. Zatím se ale nemohou dostat ke střele.
65'
Hradec jasně dominuje. Zase rozehrává a pomalu se posouvá kupředu.
63'
Miker se ocitl sám před brankářem. Ale byl máván i pískán ofsajd
61'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Krátký, přichází Vlkanova.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Súkenník, přichází Marťan.
59'
Hradec zahrával rohový kop, kdy střela Krátkého míří nad branku.
55'
Krátký se hezky dostal s míčem na kopačkách do vápna, bránu ale přepálil.
53'
Biolkova střela míří nad branku Hradce Králové.
51'
Hanson vystřelil, ale jeho střela z dálky byla blokována.
49'
Přiostřuje se, ale všechny fauly zatím ve středu hrací plochy, a tak není k vidění žádný zajímavý přímák.
47'
Rychlá akce Frýdku končí v rukavicích brankáře.
Sestava Frýdku Místku pro druhý poločas: Biolek, Krčula, Hanson, Chvěja, Dramé, Macej, Hruška, Bialek, Honiš, Slaninka a brankář Buček.
Sestava Hradce pro druhý poločas: Nosek, Plašil, Zorvan, Eliáš, Funda, Súkenník, Šípek, Miker, Černý, Krátký a brankář Lindr.
46'
45'
42'
Hradec se dostal k dalším rohům, ale z nich nevytěžili nic.
40'
Hra se zase trochu vyrovnala. Ale taky jsou oba týmy opatrnější.
38'
Kropáček centruje a jeho centrovaný míč je sražený na rohový kop.
36'
Nevynucená pauza Frýdku trochu pomohla a nyní drží svého soupeře na polovině Hradce.
34'
Již se opět hraje...
32'
Marič zůstává ležet na hrací ploše. Ošetřuje se.
30'
Hradec už je zas nastěhovaný na půli soupeře a kombinuje.
28'
Nzembi se prodral k ojedinělé střele. Brankář v klidu vyrazil, protože střela šla doprostřed.
26'
Zorvan přejel protihráče na půli a vidí žlutou kartu.
24'
IGOR SÚKENNÍK hlavičkoval na malém vápně úplně sám a poslal míč přesně k tyči.
23'
Hadec je lepší. Několik dalších centrů bylo odvráceno a nakonec rohový kop.
21'
Zorvan to zkusil z dálky. Střela mu sedla, ale letěla doprostřed, a tak si brankář poradil.
19'
Hradec obléhá vápno Frýdku. Zatím ale hráči Frýdku centry docela v klidu odvrací.
17'
Roh Hradce. Po odraženém míči přišla střela zpoza vápna sražená na další roh. Ten rozehráli na krátko a teď Hradec kombinuje kolem vápna soupeře.
15'
Po brance Hradce se hra uklidnila. Oba týmy se střídají v držení míče.
13'
Hradec se opět uchýlil ke kombinaci na polovině svého soupeře.
11'
Centr Frýdku, který odvrací do bezpečí Schwarz.
9'
Soupeř se snaží uklidnit hru a kombinuji na polovině soupeře, zatím ale daleko od brány Hradce.