17. dubna 2022 • 17:02

eSuba připisuje další vítězství v Sazka eLEAGUE. Cryptova jí ale pořádně zatopila

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chorý bez červené jako osmý div světa. Podívejte se na jeho TOP 5 faulů
Lyžovala s Ledeckou, má dva magisterské tituly. Představení nové Češky v profesionálním tenisu
VŠECHNA VIDEA ZDE

První zápas letošní CS:GO Sazka eLEAGUE má za sebou Cryptova. A předvedla se v dobrém světle, když na obou mapách dokázala eSubu pořádně potrápit. Nakonec ale dvakrát podlehla těsně 14:16. eSuba je tak v jarním splitu stále stoprocentní, když proti nováčkovi navázala na výhru z minulého týdne proti Enterprise.eSuba si v úvodu vybrala mapu Ancient, na které se jí minulý týden proti EP dařilo. Ostravští nájezdníci z Cryptovy ale dokázali modrou krev překvapit. Poté co nahradili Sampi v jarním splitu, navázali na úspěšnou kvalifikaci a vyslali na česko-slovenskou CS:GO scénu jasný vzkaz - s námi musíte počítat. 

eSuba nakonec na první mapě triumfovala po litém boji 16:14. Na řadu poté přišel pick Cryptovy v podobě mapy Inferno. I tady to bylo velké drama a i tady za kratší konec tahal ostravský celek. Pomyslným jazýčkem na vahách mohl tak být i parádní výkon na druhé straně, který předvedl v důležitých chvílích mladý sniper Savana.

eSuba má na kontě dvě vítězství

eSuba, byť se musela zapotit, nakonec vydolovala druhou výhru. Do čtrnáctidenní pauzy jde s komforntní bilancí 2-0 a může se chystat na Dynamo Eclot, jejichž vzájemné utkání ozdobí pokračování ligy 1. května.

"Radost. Že jsme to vyhráli dvakrát 16:14, na to se historie neptá," komentoval krátce po výhře Blogg1s z eSuby. Přiznal ale, že jeho tým měl určité problémy. "Největším problémem byla asi komunikace," uvedl.

Blogg1sFoto eSuba

 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud