11. března 2017 • 13:59

Setkání s Jágrem, zápas Panthers i NBA. Mike27 jede se Sazka Fantasy do USA

Autor:
Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu
TOP VIDEA
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stal se historicky prvním vítězem velkého finále Sazka Fantasy. Lukáš s přezdívkou Mike27 sestavil podle vlastního uvážení tu nejlepší sestavu z reálných hokejistů NHL a porazil hned 7 protivníků. Nyní se těší na nezapomenutelný zážitek v USA, kde se setká s legendárním Jaromírem Jágrem a na vlastní oči uvidí zámořské soutěže NHL a NBA.S pořádnou dávkou štěstí, ale i díky svým sportovním znalostem se Lukáš stal nejúspěšnějším trenérem týmu z reálných hráčů a zaslouženě se může těšit na zájezd na Floridu. Jaký je podle něho úspěšný recept na Sazka Fantasy? „Musíte sledovat statistiky, mít celkový přehled o daném sportu a taky štěstí,“ rozdával úsměvy.

Aby ne, díky Sazka Fantasy zažije společně s nejlepším kamarádem životní zážitek. „Takový zájezd si budu pamatovat celý život. Nejdál jsem byl v Amsterdamu. Na Ameriku se určitě těším, hlavně na jinou kulturu a lidi,“ prozradil výherce.

Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu

S hlavní cenou získal 8 denní pobyt v hotelu na Miami Beach, dvě vstupenky na zápas NHL (Florida Panthers – Chicago Blackhawks), setkání s Jaromírem Jágrem v útrobách haly Panthers. Pokud to bude časově realizovatelné, s kamarádem se dostanou i na trénink Jágrova týmu. Navíc na ně ještě čekají skvělá místa na utkání basketbalového týmu Miami Heats. „Jarda je hokejový bůh, budu si muset připravit nějaké otázky, určitě to bude super setkání. Těším se moc,“ zářil Mike27.

Sestavte si tým z hvězd Premier League a vyhrajte zájezd na zápas Arsenal - United!

Hrajte Sazka Fantasy

Ostatní hráči Sazka Fantasy nemusí smutnit. Na začátku dubna vypukne velké finále o zájezd na zápas Premier League mezi slavným Arsenalem a ještě slavnějším Manchesterem United. Tak neváhejte a zapojte se do posledních dvou kvalifikací. 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze