10. dubna 2017 • 13:19

V Sazka Fantasy startuje turnaj o 50 tisíc! Hrajte ePojisteni.cz ligu i Premier League

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nadupaný týden čeká v příštích sedmi dnech hráče Sazka Fantasy. Připravili jsme pro vás několik turnajů, ve kterých si budete moci zahrát až o ceny v hodnotě 50 tisíc korun. V článku se podívejte, co nás tento týden čeká.Každý herní hen hrajeme s extraligou o Tokeny. V úterý se pak Sazka Tokeny budou hodit, protože ve VIP soutěži pro nejzkušenější budeme hrát o ceny v hodnotě 7 000 Kč, vstupné 200 Tokenů, až 3 sestavy. V pátek s přicházejícím finále pak navážeme běžnou soutěží o ceny v hodnotě 3 000 Kč, vstupné 30 Tokenů a 3 sestavy pro každého.

Skončil i základní část NHL a začnou boje o Stanley Cup. Ty odstartujeme soutěží o praktickou power banku Xiaomi s kapacitou 20 000 mAh, vklad 30 Tokenů, 3 sestavy.

V týdnu se hráči můžou těšit i na oblíbenou Ligu mistrů. V nadupaném čtvrtfinále hrajeme v úterý o praktickou power banku Xiaomi s kapacitou 20 000 mAh, vklad 30 Tokenů, 3 sestavy.

O víkendu pak vládne česká fotbalová liga. V sobotu začínáme hrát o postup do finále o sportovní vybavení v hodnotě 50 000 Kč! Každý se může zapojit do soutěže se vstupem zdarma, kdy 5 nejlepších postoupí do květnového finále. V sobotu hrajeme i s Premier League o ceny v hodnotě 3 000 Kč, vstupné 30 Tokenů, 3 sestavy.

Sestavte si vlastní tým ze sportovních hvězd a hrajte o super ceny!

Hrajte Sazka FantasyHrajte Sazka Fantasy

Zároveň koncem týdne proběhne soutěž pro veterány iSport Fantasy Extraligy o ceny v hodnotě 15 000 Kč. Pro přístup do této soutěže se bývalí hráči iSport Extraligy musí do Sazka Fantasy do 10.4. zaregistrovat pod stejným emailem, pod jakým hráli Fantasy Extraligu.

720p 480p 360p 240p
Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze