Chceš Jágrův podepsaný puk? Sestav si vlastní tým a hraj Sazka Fantasy! | iSport.cz
21. srpna 2019 • 11:13

Chceš Jágrův podepsaný puk? Sestav si vlastní tým a hraj Sazka Fantasy!

Autor: iSport.cz
Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o 160 tisíc
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je tu další týden a s ním další možnosti předvést své schopnosti! Sezona Sazka Fantasy se rozjela velkým tempem, za chvíli navíc přibudou další turnaje v hokejové extralize a fotbalové Ligy mistrů. To ale trochu předbíháme. Tento víkend pokračuje turnaj v české fotbalové lize o 160 tisíc korun a zároveň i turnaj v anglické Premier League.Českou fotbalovou ligu čeká už 7. kolo. Podzimní turnaj o 160 tisíc korun je v plném proudu. Tento víkend se bude hrát o výhry za sedm tisíc korun. Nezapomeňte nastavit sestavu už v pátek! Pro členy Fantasy+ je navíc připravená speciální soutěž o podepsané puky Jaromírem Jágrem a další hodnotné ceny.

V pátek začíná i 3. kolo anglické Premier League, kde se každý víkend hraje o výhry za tři tisíce korun. Za vstupné 500 tokenů si navíc můžete zasoutěžit i ve VIP soutěži, kde si můžete zahrát o výhry za dalších sedm tisíc korun.

A pozor! Už v září odstartují další dva dlouhodobé turnaje, které patří mezi velmi populární – hokejová extraliga a fotbalová Liga mistrů.

Sestav si vlastní tým a hraj o ceny >>>

Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o 160 tisíc

Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud