Testy Slavie dopadly dobře! Mužstvo se v Edenu vrací k tréninku | iSport.cz
14. srpna 2020 • 16:50

Testy Slavie dopadly dobře! Mužstvo se v Edenu vrací k tréninku

Autor: jp, krm
Vstoupit do diskuse
5
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Pardubice mohou obrat i Baník. Vyplatí se vsadit na střelce Sparty
RENTGEN: Jaká je souhra stoperů Sparty? Návrat Hancka odskáče Lischka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dobrá zpráva z Edenu! Páteční testy fotbalistů Slavie na koronavirus vyšly podle negativně. Mužstvo kouče Jindřicha Trpišovského už dnes odpoledne bude na svém stadionu trénovat.Jeden případ nákazy COVID-19 v týmu ligových šampionů vyšel najevo v úterý, Slavia okamžitě zamířila ze soustředění v Rakousku zpět do Prahy.

Všechny ostatní testy ovšem dnes dopadly dobře, a sešívání se tak mohou vrátit zpět do tréninku. Informaci oznámil na Twitteru i klubový šéf Jaroslav Tvrdík. „61 testů negativních. Slavia může večer trénovat,“ napsal.

Tvrdík také sdělil, že původně pozitivní hráč dnes testovaný nebyl a zůstává v karanténě.

Tím pádem mohl trenér Jindřich Trpišovský všechny svolat do Edenu k tréninku. Hráči začali postupně najíždět v pět hodin odpoledne do garáží pod stadionem. Ondřej Karafiát, za ním Mick van Buren, Vladimír Coufal a další...

Vedlejší hřiště už tou dobou dostávalo malou sprchu, aby to po trávníku hezky jezdilo. Za pár minut ale na Prahu sedl ukrutný liják, hotová průtrž mračen, která celý trénink odložila. Trénovat měl na hřišti vedle mužského áčka i ženský výběr, i ten se ale před kýbly deště schovával v kabině.

Trpišovského výběr se začal za stálého deště trousit na trávník kolem půl sedmé, kdy se pod nasáklými temnými mraky rozsvítily i světelné stožáry.

Útočník Petar Musa a záložník Patrik Hellebrand se pod dozorem asistenta Pavla Řeháka rozkmitávali mimo, ostatní ve skupinách jeli naplno. Jindřich Trpišovský to hezky pod stříškou lavičky zpovzdálí pozoroval.

Slavii zbývá podstoupit ještě jedno kolo testů – příští týden v úterý. Pokud by dopadly jako teď, tedy nepřibyl by žádný další nakažený, mohlo by mužstvo stihnout první ligové kolo na půdě Dynama České Budějovice.

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
5

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

4.kolo
Články odjinud


Články odjinud