24. července 2009 • 22:22

Rozehnal do Hamburku? Jasno bude v pondělí

Autor:
David Rozehnal
TOP VIDEA
Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
VŠECHNA VIDEA ZDE

Až v pondělí se podle všeho rozhodne o budoucnosti českého fotbalového reprezentanta Davida Rozehnala, možné posile bundesligového Hamburku z Lazia Řím. Podle hráčova manažera Pavla Zíky dojde po víkendu k finální schůzce mezi oběma stranami v italské metropoli."A pokud k podpisu opravdu dojde, tak by se David rovnou přesunul do Hamburku," řekl Zíka ČTK. "V současné době jsou kluby dohodnuty, ale to byly už jednou," dodal.

Lazio už jednou přestup zamítlo, protože nemělo za stopera české reprezentace náhradu. Hamburk ale navýšil nabízenou částku, navíc Lazio se přiblížilo dohodě s uruguayským obránce Diegem Luganem z Fenerbahce.

Rozehnal má v Římě smlouvu do roku 2012. Německý klub si ho vyhlédl jako náhradu za zraněného brazilského stopera Alexe Silvu. Devětadvacetiletý reprezentant má za sebou také angažmá v Bruggách, Paris St. Germain a Newcastlu. V Hamburku by se stal spoluhráčem reprezentačního kolegy Davida Jarolíma a mladého stopera Miroslava Štěpánka.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze