LIGA NARUBY: Ukrajino, jsme s tebou! Český sport obstál, díky za to…
„Jsou chvíle, kdy není čas na srandičky, ale nikdy by neměly přijít okamžiky, kdy beznaděj převládne nad solidaritou,“ zazní v úvodu speciálního dílu Ligy naruby, který alespoň částečně shrnuje projevy podpory válkou zkoušené Ukrajině v českém fotbalovém prostředí – ale ne jen v něm. Slzy Tarase Kačaraby všem připomněly, jak těžké musí být koncentrovat se na sport, když ve vaší rodné zemi zuří zbytečný vojenský konflikt. Český sport ale obstál a poslal do světa svůj díl pozitivní žlutomodré energie. Díky za to!
| # | Tým | Z | Skóre | B | 
|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]()  | 30 | 71:19 | 73 | 
| 2 | ![]()  | 30 | 53:19 | 72 | 
| 3 | ![]()  | 30 | 65:32 | 66 | 
| 4 | ![]()  | 30 | 50:30 | 59 | 
| 5 | ![]()  | 30 | 54:39 | 51 | 
| 6 | ![]()  | 30 | 38:40 | 40 | 
| 7 | ![]()  | 30 | 45:48 | 38 | 
| 8 | ![]()  | 30 | 29:38 | 37 | 
| 9 | ![]()  | 30 | 39:37 | 37 | 
| 10 | ![]()  | 30 | 40:46 | 36 | 
| 11 | ![]()  | 30 | 36:53 | 30 | 
| 12 | ![]()  | 30 | 29:49 | 27 | 
| 13 | ![]()  | 30 | 22:45 | 26 | 
| 14 | ![]()  | 30 | 34:56 | 26 | 
| 15 | ![]()  | 30 | 35:67 | 24 | 
| 16 | ![]()  | 30 | 30:52 | 17 | 
- Skupina o titul
 - Play-off o umístění
 - Skupina o záchranu
 
Zprávy ze dne 11. března 2022
Ukrajinská tenistka Marta Kosťuková vyzvala ATP a WTA k vyloučení ruských hráčů a hráček z turnajů. Dosavadní sankce za vojenské napadení její vlasti totiž považuje za směšné. „Řeknu to jen krátce: Podívejte se, jak se k tomu postavily ostatní sporty. Víc to komentovat nechci,“ citovala devatenáctiletou Kosťukovou po postupu do druhého kola turnaje v Indian Wells agentura AFP.
Konec McDonaldu v Rusku? Nevadí, ruský duch víc vystihují pelmeně... Někdejší krasobruslař a příznivec Vladimira Putina Jevgenij Pljuščenko má jasno. Více čtěte zde >>>

Zprávy ze dne 10. března 2022
Ragbisté Gruzie se po vyloučení Ruska kvůli invazi na Ukrajinu kvalifikovali na mistrovství světa, které bude v příštím roce hostit Francie. Jejich postup dnes potvrdilo vedení světového ragby. Ruské a běloruské tým byly z mezinárodních soutěží vyloučeny už minulý týden. Až dnes však světová federace informovala o kontumaci zápasů Ruska v evropském šampionátu, který slouží i jako kvalifikace mistrovství světa.
První tenista světa Rus Daniil Medveděv a trojka ženského žebříčku Aryna Sabalenková z Běloruska vyzvali k míru na Ukrajině, kterou před dvěma týdny jejich země napadly. „Můj vzkaz je pořád stejný. Chci mír na celém světě,“ řekl před startem turnaje v Indian Wells Medveděv. „A myslím, že podobně to vidí každý tenista,“ přidal šestadvacetiletý Rus. Sabalenková by pak na výzvu Polky Šwiatekové mohla nastupovat s modro-žlutou stuhou. „Je mi opravdu velmi smutno z toho, kolik lidí na Ukrajině kvůli válce přišlo o domov. Snad bude brzy mír,“ řekla. Oba nastoupí pod neutrální vlajkou.
Zprávy ze dne 9. března 2022
Dánský pilot formule 1 Kevin Magnussen nahradí v Haasu Rusa Nikitu Mazepina, s nímž americká stáj ukončila smlouvu kvůli vojenskému útoku jeho země na Ukrajinu. Dán v týmu doplní Němce Micka Schumachera, syna sedminásobného mistra světa Michaela Schumachera. Dnes to oznámilo vedení stáje.














































