SESTŘIHY: Sparta B padla, střelecká mizérie pokračuje. Varnsdorf - Tábor 1:1

0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Fotbalisté B-týmu Sparty ve 13. kole druhé ligy podlehli Třinci 0:1. Pražané v soutěži potřetí za sebou nevyhráli a nedali gól, v tabulce jsou čtrnáctí. Varnsdorf nevyužil šanci poskočit do čela a po remíze 1:1 na hřišti Táborska je třetí.

Zápas na Žižkově, kde sparťanská rezerva hraje domácí zápasy, rozhodla Machučova branka z 28. minuty. Třinečtí naplno bodovali po šesti kolech, připsali si premiérové venkovní vítězství v druholigové sezoně a poskočili na 11. pozici.

Táborsko poslal do vedení ve 13. minutě Ledecký. O chvíli později trefil břevno hostující Tanko, jenž po hodině hry vyrovnal. Jihočeské mužstvo je na 13. příčce. Varnsdorf ztrácí bod na nejlepší duo Příbram, Líšeň.

13. kolo druhé fotbalové ligy:

Sparta Praha B - FK Třinec 0:1 (0:1)
Branka: 28. Machuča.

SESTŘIH: Sparta B - Třinec 0:1. Střelecký zmar domácích, rozhodl Machuča

Táborsko - Varnsdorf 1:1 (1:0)
Branky: 13. Ledecký - 64. Tanko.

SESTŘIH: Táborsko - Varnsdorf 1:1. Zahozená šance i břevno hostů, bod vystřelil Tanko

1. Karviná 30 17 5 8 58:37 56
2. MFK Vyškov 30 14 10 6 45:29 52
3. Příbram 30 14 9 7 48:32 51
4. Dukla 30 14 5 11 51:45 47
5. Líšeň 30 13 7 10 38:27 46
6. Varnsdorf 30 12 7 11 54:46 43
7. Táborsko 30 11 9 10 39:43 42
8. Chrudim 30 8 15 7 32:32 39