Trpišovský a spol. znovu na Žižkově: Hned jsme si udělali fotku | iSport.cz
26. září 2019 • 13:00

Trpišovský a spol. znovu na Žižkově: Hned jsme si udělali fotku

Autor: jam
TOP VIDEA
Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit  Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit
Kladno - Kometa Brno: Zaťovič přebral kotouč od Plekance, ale na Godlu si nepřišel Kladno - Kometa Brno: Zaťovič přebral kotouč od Plekance, ale na Godlu si nepřišel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Žižkov. Místo, kde se slávistický trenér Jindřich Trpišovský se svým realizačním týmem odrazil do velkého fotbalu. Působili tu v letech 2013 až 2015. Ve středu se sem parta pod velením muže s typickou kšiltovkou na hlavě vrátila. Slavia tu ve třetím kole MOL Cupu zničila druholigový Vyšehrad 8:0.Vzpomínky na časy, kdy to neměli snadné, čekali na výplaty, trénovali i v přilehlém parku, ale v náročných podmínkách vše zvládali a zaujatě pracovali, jim naskočily hned. „Vzpomínali jsme už od příjezdu. Hned jsme šli do toho známého parku a udělali jsme si tam společnou fotku,“ líčil Trpišovského asistent Jaroslav Köstl.

„Jsou to hezké vzpomínky a nikdy nezapomeneme, odkud jsme vzešli. Na Žižkov stejně jako na Liberec budeme vzpomínat jen v tom nejlepším, jsou to srdcovky,“ přiznával Köstl.

Slavia nastoupila na stadionu na Žižkově proto, že v Edenu se včera hrála Liga mistryň. „Jsme strašně rádi, že jsme se sem mohli vrátit. Děkujeme za to. Prostředí je tu vždy skvělé,“ pochvaloval si slávistický asistent trenéra.

Štáfek: Slávističtí fanoušci byli fantastičtí, jak jsem očekával

 
Články odjinud


Články odjinud