31. července 2012 • 14:04

Darida: Chorzów mi připomněl EURO. Jen Poláci nám teď fandit nebudou

Autor:
Reklama
Vladimír Darida polskou atmosféru už v reprezentaci
TOP VIDEA
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vladimír Darida se vrací do země v níž si v červnu poprvé zahrál za reprezentaci. Návrat na místo činu, kde ve čtvrtfinále EURO čelil plzeňský záložník Vladimír Darida ofenzivní síle Ronalda a spol. I proto pro něj bude čtvrteční úvodní duel 3. předkola Evropské ligy v Chorzówě znamenat o něco víc.„Když jsem se dozvěděl, že budeme hrát s Chorzówem, hned se mi EURO vybavilo,“ přiznává Darida.

„Do Polska se hrozně těším, doufám, že to bude stejně úspěšné jako s reprezentací,“ naráží Darida na vítězný duel národního týmu s domácím Polskem (1:0), díky kterému se Češi kvalifikovali na úkor hostitelů do čtvrtfinále.

Ještě teď prý běhá Daridovi mráz po zádech, když si vzpomene na neskutečnou atmosféru, kterou dokázali vytvořit polští fanoušci. Nejen domácím, nýbrž i českému mužstvu.

„Fanoušci byli skvělí, i když jsme Poláky porazili, přišli druhý den na náš trénink a zatleskali nám,“ říká.

„Je ale jasné, že taková podpora teď asi nebude,“ směje se záložník, který zatím neví, co od soupeře čekat.

„Není to pro mě moc známý tým, budu chytřejší až nám trenér pustí na videu jejich poslední dva zápasy se Skopje v předkole. Myslím však, že nás čeká zatím nejtěžší soupeř v nové sezoně, když hráli o titul v polské lize, kvalitu musejí mít,“ tvrdí Darida.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze