Bayern je pečlivý soupeř, hodnotí Nedvěd los pro Juventus

Usměvavá fotbalová legenda Pavel Nedvěd, v současnosti člen vedení Juventusu
Usměvavá fotbalová legenda Pavel Nedvěd, v současnosti člen vedení JuventusuZdroj: Profimedia.cz
spo
Liga mistrů
Začít diskusi (0)

Ředitel Juventusu Pavel Nedvěd bezprostředně po čtvrtfinálovém losu Ligy mistrů řekl, že Bayern Mnichov bude pro turínský velkoklub těžkým protivníkem. Prý dostali jeden z těch lepších týmů v osudí.

"Bylo těžké si vybrat soupeře, všichni jsou nesmírně kvalitní. Ale Bayern je jeden z těch těžších, které jsme mohli dostat," pronesl bývalý reprezentační kapitán Pavel Nedvěd, jenž momentálně vykonává v Juventusu funkcionářskou roli.

Podle Nedvěda se kádr Bayernu skládá z velice šikovných fotbalistů, kteří mají velké zkušenosti s mezinárodním fotbalem. Dodal, že proti německým týmem se pokaždé hraje blbě. "Jsou pečliví a nic jim neunikne," uvedl Nedvěd.



Držitel Zlatého míče z roku 2004 si pochvaluje, jakým stylem se Juventus po vouleté přestávce do Ligy mistrů vrátil. "Jsem hrdý na to, jak Juventus reprezentuje Itálii v Evropě," prozradil Nedvěd.

Juventus se musí připravovat na důležitý dvojzápas proti silnému soupeři se vší pokorou a respektem. První zápasy se hrají 2. a 3. dubna, odvety jsou na programu 9. a 10. dubna.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů