Vyloučení nesmyslné a penalta jasná, zlobil se Frýdek po CSKA

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Vancouver - Nashville 1:4. Hronkův tým tentokrát otočit nedokázal

Na hřišti předvedl opět to, na co jsou od něj fanoušci v posledních zápasech zvyklí. Martin Frýdek v odvetě 3. předkola Ligy mistrů proti CSKA (2:3) jezdil po lajně, důrazně dohrával souboje a jednou dokonce i vybídl Davida Lafatu přesným centrem ke vstřelení branky. Jenže ani to Spartě k postupu nestačilo. Letenský tým v milionářské soutěži končí. „Je to pro nás velké zklamání, nevím, co k tomu vůbec mám říct,“ těžko hledal slova. Ze zápasu navíc odcházel se žlutou kartou, kterou podle jeho názoru měl dostat spíš soupeř.

Martine, čím to bylo, že se CSKA dostal tak rychle do zápasu a nakonec zvítězil?
„Začalo to ve druhém poločase, do kterého jsme vstoupili, tak zvláštně... Vyloučení bylo nesmyslné, opravdu nevím, co na to říct.“

Co říkáte na zákrok v pokutovém území na Davida Lafatu ? Vy jste té situaci byl celkem blízko.
„Já si myslím, že tohle je jasná penalta. Dál to však nehodlám komentovat.“

Fotbalisté Sparty se hodně zlobili po tomhle střetu s Davidem Lafatou

Vy jste měl v prvním poločase pár ostřejších soubojů, dokonce jste dostal žlutou kartu. Byl to vyhrocený duel?
„Byl to normální zápas. Nemyslím si, že by to v něm bylo něco extra, jediné, co mě napadá, je, že spíš oplácel hráč CSKA mně, takže tu kartu měl dostat on.“

Budete se z této porážky dostávat dlouho?