25. listopadu 2015 • 17:25

Alexis umí vše! Zpracoval míč krkem a kličkoval s ním na hlavě

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dal dva góly, na jeden nahrál a rozhodl tak o výhře Arsenalu v Lize mistrů nad Dinamem Záhřeb 3:0. Stačí? Že ne? Tak dobře, ofenzivní záložník Alexis Sánchez totiž umí ještě mnohem víc! Nadšené fanoušky udivil hned dvěma neobvyklými kousky.Alexis Sánchez se od svého příchodu z Barcelony zařadil okamžitě mezi klíčové muže Arsenalu a dokazuje to skoro každý zápas. Góly střílí i připravuje, fanoušci si ho zamilovali pro jeho bojovný styl a impozantní kousky.

V duelu se Záhřebem to reprezentant Chile potvrdil. Jen žasnout museli diváci, když si zpracoval míč zadní částí těla, konkrétně krkem. A i když měl možná trochu štěstí, balon se mu odrazil přímo do běhu! Ukázkové zpracování.

VIDEO | Alexis si zpracoval míč krkem

V jinou chvíli si zase dovolil pět hlaviček v řadě. Vůbec mu nevadilo, že byl v běhu a bránil ho hostující hráč. Naopak si tím pomohl a dostal se před něj.

VIDEO | Alexis postupoval s míčem na hlavě (čas 0:10)

Pro ty, kteří spíše než kudrlinky preferují efektivitu, se zase předvedl Alexis v jiných momentech. To když nádherně přihrál na první gól Mesuta Özila a pak sám dva vstřelil.

Tenhle chlápek prostě umí vše, na co si vzpomenete.

Wenger žertoval: Nejsem spořivý. Počkejte, až vás někam pozvu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze