10. března 2016 • 19:02

Hazard si v půli vyměnil dres s Di Maríou. Fanoušci ho vypískali!

Autor:
TOP VIDEA
Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Špatný výkon i výměna dresů o přestávce. Eden Hazard si po vyřazení z Ligy mistrů znepřátelil fanoušky Chelsea. Jejich zlobu pocítil již během středečního utkání s Paris St. Germain (1:2), kdy ho při střídání v 77. minutě hlasitě vypískali.Eden Hazard je lepší než Cristiano Ronaldo.“ Slova Josého Mourinha z minulé sezony jsou dávno pryč. Belgický reprezentant je pouhým stínem hráče, který dovedl Chelsea k mistrovskému titulu. A zápas co zápas pokračuje v bídných výkonech.

Proti PSG to mělo podle trenéra Guuse Hiddinka logické odůvodnění. „Trápily ho bolesti kyčle,“ prozradil po utkání.

To samozřejmě diváci nemohli tušit a Hazardovi dali co proto. Poslední kapkou pro ně bylo, když si během přestávky vyměnil dres se soupeřovým záložníkem Ángelem Di Maríou.

„Není to výmluva, ale lidi musejí myslet na to, že Eden nastoupil do zápasu se zraněním,“ zastal se hvězdného spoluhráče Branislav Ivanovič. Tím prý Hazard ukázal, jak oddaným hráčem je.

„Samozřejmě, že když prohrajete, tak jsou fanoušci naštvaní, to je normální. Ale podle mého názoru podal Hazard jeden z nejlepších výkonů. Byl velmi silný a rychlý. Chtěl vstřelit gól a vypracoval několik akcí, které připomněly jeho výkony z minulé sezony,“ dodal Ivanovič.

Fanoušci Chelsea přesto mají na sociálních sítích celkem jasno. „Hazarda prodejte. Co nejdřív!“ objevují se vzkazy.

Belgičan si nepomohl ani tím, když před dvojzápasem s PSG odmítl vyloučit svůj přestup právě do francouzského klubu…

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze