Mourinho vs. doprava v Manchesteru. Na zápas šel pěšky, nikdo ho nepoznal | iSport.cz
23. října 2018 • 22:12

Mourinho vs. doprava v Manchesteru. Na zápas šel pěšky, nikdo ho nepoznal

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Místo obvyklé cesty týmovým autobusem vyrazil trenér Manchesteru United José Mourinho na dnešní zápas fotbalové Ligy mistrů s Juventusem pěšky. Na Old Trafford dorazil z hotelu za 40 minut, zatímco jeho svěřenci přijeli autobusem kvůli dopravní zácpě o půl hodiny později, jen 50 minut před výkopem."Šel jsem v mikině s kapucí, mezi fanoušky, nikdo mě nepoznal," řekl Mourinho, kterého doprovázela ochranka.

Fotbalisté Manchesteru měli s cestou na domácí stadion potíže už na začátku října před utkáním s Valencií, jehož výkop se zpozdil o pět minut. Kvůli ucpaným ulicím a absenci policejní eskorty přijeli 45 minut před plánovaným začátkem zápasu, i když podle pravidel Ligy mistrů musejí být týmy na místě 75 minut předem. UEFA jim za to udělila pokutu 15.000 eur. Dnes dorazili 50 minut před zápasem, takže jim hrozí další postih. Nepomohl ani přesun do hotelu blíž ke stadionu.

Sestřih LM: Manchester United - Juventus Turín 0:1. Vítězný Ronaldův návrat

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud