Kanga se Zvezdou postupuje v Lize mistrů, PAOK dal tři góly Besiktasi

Autor: ČTK, krm
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Bývalý sparťanský záložník Guélor Kanga pomohl Crvené Zvezdě Bělehrad k postupu do 3. předkola fotbalové Ligy mistrů. Srbský tým zvítězil na hřišti Tirany 1:0. Jediný gól zápasu dal v 62. minutě portugalský středopolař Tomane. Kanga, který přestoupil do Crvené Zvezdy na konci července, odehrál 83 minut.

V nemistrovské části kvalifikace uspěl PAOK Soluň, který zdolal Besiktas Istanbul 3:1. Všechny góly padly v prvním poločase, řecký tým navíc neproměnil penaltu.

PAOK Soluň vyřadil v předkole Ligy mistrů Besiktas

Strůjcem úspěchu PAOK byl teprve osmnáctiletý útočník Christos Tzolis, který dal úvodní dvě branky zápasu a na třetí gól domácích přihrál. Možnost zvýšit v závěru prvního poločasu na 3:1 nevyužil anglický útočník Chuba Akpom, jehož pokutový kop zneškodnil devatenáctiletý gólman Besiktase Ersin Destanoglu.