10. března 2021 • 16:32

Juventus vypadl a Nedvěd zuřil! Kopal do reklam u hřiště, kde neměl být

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
4
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJEM: kocovina a málo pohybu. Po Polsku přišlo vystřízlivění
SESTŘIH: Kometa Brno - Vítkovice 3:4p. Ostravané jdou do semifinále! Opět rozhodl Mueller
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle bolí. Fotbalisté Juventusu vypadli v Lize mistrů s Portem a v milionářské soutěži se úspěchu nedočkají v této sezoně i přes výhru 3:2 v odvetě osmifinále - už zase. Snad ze všech nejhůř nesl vyřazení viceprezident klubu Pavel Nedvěd, který si na konci prodloužení vybil vztek na bannerech u hřiště.Jeho nejznámější přezdívkou je Grande Paolo, ale Italové mu říkají také „Furia Ceca“, což se dá přeložit jako „zuřivý Čech“. Pavel Nedvěd byl vždycky zvyklý nechat na hřišti všechno a totéž čekal od svých spoluhráčů.

A jeho nynější podřízení v čele s Cristianem Ronaldem proti Portu zkrátka nesplnili úkol. I přes výhru vypadli a na konci prodloužení se Nedvěd neudržel. Vyřítil se z lavičky směrem k hřišti a nakopal bannery okolo hrací plochy. Shodou okolností se jeho nohy potkaly s nápisy kampaní za rovnost hry a proti rasismu „Equal game“ a „Respect.“

Výbuchu si všiml italský novinář Tancredi Palmeri, jehož video se teď bleskově šíří po sociálních sítích. „Na hřišti přitom vůbec neměl být,“ diví se s tím, že obsazení laviček je při zápasem striktně dané a viceprezidenti přímo k ploše podle protokolu nepatří.

Po vypadnutí z Ligy mistrů zbývá „Staré dámě“ Copa Italia a italská liga, v Serii A se ale také příliš nedaří. Na vedoucí Inter má Juventus ztrátu 10 bodů a k desátému titulu v řadě je aktuálně hodně daleko.

Pavel Nedvěd neunesl vyřazení Juventusu a nakopl reklamní banner
Pavel Nedvěd neunesl vyřazení Juventusu a nakopl reklamní banner

Juventus FC Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
4

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Zemřel PeléFotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud