15. června 2015 • 14:15

Na sprej mi nesahej! Neymar smazal rozhodčímu čáru a viděl žlutou

Autor:
Reklama
Brazilec Neymar v zápase s Peru odstraňoval mizící sprej při přímáku, od sudího za to dostal žlutou...
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Těžko říct, na co Brazilec Neymar myslel ve chvíli, kdy minutku před koncem poločasu v zápase proti Peru (2:1) začal před rozehráním přímého volného kopu brát do ruky a odstraňovat mizící sprej, který mu před míč nastříkal rozhodčí. Hvězda Barcelony za to nicméně viděla žlutou kartu.Brazilci se ve svém úvodním zápase na Copě Americe pořádně zapotili. Hned ve třetí minutě dostali po hrubce Luize a brankáře Jeffersona první gól. Dvě minuty na to sice právě Neymar přesnou hlavičkou srovnal, ale pak se Kanárci vůbec nemohli prosadit.

Dlouho se to nedařilo ani Neymarovi a když se mu naskytla příležitost k přímáku z nějakých pětadvaceti metrů, možná si chtěl míč ještě o kousek posunout. Každopádně ve chvíli, kdy sudí rovnal do potřebné vzdálenosti zeď, Neymar nabíral do dlaně vysokou vrstvu mizícího spreje a dával ho pryč.

VIDEO | Podívejte se na Neymarovo dobrodružství se sprejem


Toho si ovšem všimli soupeři a hned to rozhodčímu "napráskali". Pan Roberto García Orozco z Mexika neváhal a brazilské hvězdě ukázal žlutou kartu. Neymar se sice tvářil nechápavě, ale pak mu uteklo pousmání, které dokazuje, že moc dobře věděl, za co karetní trest vyfasoval...

Nakonec ho ani tenhle incident nemusel tak moc mrzet, protože ve druhé minutě nastaveného času přesně našel Costu, který rozhodl o výhře Brazilců 2:1.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze