Volešák nepřijde, Plzeň šetří! Nabídla čtyři miliony, Slovácko chtělo pět | iSport.cz
16. ledna 2013 • 12:37

Volešák nepřijde, Plzeň šetří! Nabídla čtyři miliony, Slovácko chtělo pět

Vstoupit do diskuse
0
Přestup se ruší, Ladislav Volešák plzeňskou Viktorii neposílí
TOP VIDEA
RENTGEN před derby: Slavia těží z presinku, Sparta řádí při standardkách
Baník - Opava: Zajíc přece jen gólovým střelcem! Krásně si udělal prostor, 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plzeň si to s angažováním Ladislava Volešáka na poslední chvíli rozmyslela, bez záložníka Slovácka se chce na jaře obejít a případně se k jednáním vrátit v létě. Kluby nenašly společnou řeč ohledně financí. Samotný hráč je z toho zklamaný, už se viděl v týmu lídra Gambrinus ligy.Podle informací iSport.cz majitel Plzně Tomáš Paclík nabídl za osmadvacetiletého hráče čtyři miliony korun, zatímco druhá strana žádala pět milionů.

„Rozhodně nebyl problém v penězích,“ reagoval však Paclík. „My oficiální stanovisko Plzně ještě neznáme, jedná se na úrovni majitelů,“ doplnil Petr Pojezný, člen představenstva Slovácka.


Také podle jeho informací se ale Paclík s majitelem Slovácka Zdeňkem Zemkem neshodli na podmínkách transakce a Volešák zůstane v Uherském Hradišti, kde má smlouvu do léta příštího roku.

„Kdybychom chtěli, tak se domluvíme,“ tvrdil Paclík. „Volešák je pro nás výhledově jednou z variant za Pavla Horvátha, možná se k tomu vrátíme po sezoně. V tuto chvíli stále vidím jako nejlepší volbu za Horvátha uzdraveného Václava Procházku,“ shrnul Paclík pro iSport.cz.  

Odchovanec Sparty se na angažmá v Plzni těšil, počítal s tím, že přestup klapne. Dnes se však musel z Prahy rychle přesunout do Brna k utkání Tipsport ligy proti Jihlavě. „Je zklamaný,“ uvedl trenér Svatopluk Habanec.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud