22. února 2014 • 16:05

Jihlava už 20 zápasů nevyhrála venku, se Znojmem remizovala

0
Chci koupit Hradec. Dluhy jsou nesmysl, říká Ulich
Vecheta proti Spartě dvakrát na hraně, ČK pro Tanka správně. Liberec měl mít penaltu

Fotbalisté Jihlavy v sedmnáctém kole Gambrinus ligy prodloužili sérii bez venkovního ligového vítězství na 20 zápasů. Se Znojmem uhráli před zraky 805 diváků bezbrankovou remízu.

Znojmo si v brněnském azylu vypracovalo první velkou šanci už ve čtvrté minutě. Vašíček našel přihrávkou za obranu rozběhnutého Crnkiče, bosenský záložník ale už byl hodně blízko před Blažkem a zkušený brankář mu zmenšil střelecký úhel.

Znojmo se přes větší aktivitu a územní převahu do vyložených střeleckých pozic nedostávalo. Na konci poločasu vyzkoušel Blažkovu pozornost tvrdou ránou Srb Reljič, posléze těsně nad pálil Lacko.

Po změně stran byla mnohem nebezpečnější Jihlava. Její povedenou akci z 55. minuty zakončil Koloušek nepřesnou střelou. Záložník Vysočiny se za chvíli opět ocitl ve slibné příležitosti, ale pokusem doprostřed branky gólmana Hrubého nepřekvapil.

Domácí nakonec museli poděkovat za bod Hrubému, který v poslední minutě vyrazil Kosakovu skákavou střelu i následnou Kukolovu dorážku. Znojmo tak před pouhými osmi stovkami diváků ani napodruhé v tomto ročníku na Jihlavu nevyzrálo a po podzimním debaklu 0:4 znovu vyšlo střelecky naprázdno.

Jihlavský obránce Jan Mikula (vlevo) a záložník Znojma Nermin Crnkić bojují o míč.

1. SC Znojmo - Vysočina Jihlava 0:0
Rozhodčí: Jech - J. Paták, Ratajová. ŽK: Lacko - Kučera. Diváci: 805.

Znojmo: Hrubý - Helísek, Odehnal, Hnaníček, Mudra - Lacko, Buchta - Reljič (63. Cihlář), Haurdič (82. Liener), Crnkič - Vašíček. Trenér: Kalvoda.
Jihlava: Blažek - Mikula, Krejčí, Šourek, Vaculík - Marek, Koloušek (82. Jungr) - Masopust (71. Kosak), T. Kučera, Kukol - Harba. Trenér: Rada.

FC Vysočina Jihlava

Domácí: Hrubý – Helísek, Odehnal, Hnaníček (C), Mudra – Reljić (63. Cihlář), Lacko, Haurdič (82. Liener), Buchta, Crnkić – Vašíček.

Hosté: Blažek – Mikula, Šourek, Krejčí, Vaculík (C) – Masopust (71. Kosak), T. Marek, Koloušek (82. Jungr), Kučera, Kukoľ – Harba.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.