Starka: Klesa kradl v kabině, tak jsem ho vyhodil. Jinak by ho zabili | iSport.cz
2. července 2013 • 20:40

Starka: Klesa kradl v kabině, tak jsem ho vyhodil. Jinak by ho zabili

Autor: kap, iSport.cz
TOP VIDEA
SESTŘIH: Třinec - Kometa 6:2. Trápení brněnského týmu pokračuje i po změně trenéra SESTŘIH: Třinec - Kometa 6:2. Trápení brněnského týmu pokračuje i po změně trenéra
Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait
VŠECHNA VIDEA ZDE

Majitel fotbalové Příbrami Jaroslav Starka hájí svého podřízeného Romana Rogoze, který měl budějovickému Michalu Klesovi nabízet úplatek. majitel Příbrami Jaroslav Starka. „Je to zloděj a podvodník,“ tvrdí o Klesovi příbramský šéf.Policejní vyšetřování je estráda a nové korupční obvinění je nesmysl, hlásí jednoznačně příbramský boss Jaroslav Starka o nejnovější aféře v českém fotbale.

"Celé je to postavené na výpovědi toho Klesy (záložník Budějovic Michal Klesa), který řekl, že mu někdo nabídl 50 tisíc, když budou hrát špatně," říká Starka. Tím někým, kdo úplatek hráči nabízel, měl být údajně Roman Rogoz, manažer Příbrami.

"Ale Klesa je zloděj a podvodník, který u nás okradl celou kabinu, a proto jsme ho museli vyhodit a dát pryč, jinak by ho ti kluci zabili,“ vysvětluje v rozhovoru pro deník Sport své důvody nevěřit bývalému hráči Příbrami.

Není to poprvé, co bylo Rogozovo jméno spojováno s tématem korupce. Už na podzim byl zmiňován v souvislosti s korupční kauzou, kterou rozpoutala kabela Daniela Křetínského. To však názor příbramského šéfa nijak nemění.

"Pro mě je Klesa gambler, podvodník a zloděj. Když pak takový člověk udělá prohlášení, že jeho chtěl někdo uplatit, tak mi to připadá celé jako nesmysl," uzavírá Starka.

Rozhovor s Jaroslavem Starkou čtěte ve středečním vydání deníku Sport!

Jaroslav Starka (druhý zprava) sleduje zápas Příbrami společně s Romanem Berbrem a Dagmar Damkovou.
Jaroslav Starka (druhý zprava) sleduje zápas Příbrami společně s Romanem Berbrem a Dagmar Damkovou.

 
Články odjinud


Články odjinud