VIDEO: Hurá na Řeky! „Panenku“ do Wroclawi vypravil Antonín Panenka | iSport.cz
Hynek Preisler
12. června 2012 • 11:59

VIDEO: Hurá na Řeky! „Panenku“ do Wroclawi vypravil Antonín Panenka

Fanoušci odjížděli v bojovné náladě
TOP VIDEA
Konec kariéry se blíží, teď chci ale na Turnaj mistryň, říká Strýcová Konec kariéry se blíží, teď chci ale na Turnaj mistryň, říká Strýcová
DEBATA SPORTU: Jak Slavia nahradí Deliho a Ngadea? A měla situaci vyřešit jinak? DEBATA SPORTU: Jak Slavia nahradí Deliho a Ngadea? A měla situaci vyřešit jinak?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bylo těsně po deváté hodině a kola „Antonína Panenky“ se roztočily. Vlakový speciál s více než osmi stovkami fanoušků zamířil do Wroclawi, kam má dorazit po půl třetí. Cíl? Druhé vystoupení Rosického a spol. (18 hodin, PP ČT4) s Řeky o naději na setrvání na EURO.Vypravit fanouškovský vlak přišel i sám autor legendární penalty na mistrovství Evropy 1976 Antonín Panenka, který dal úterní karavaně na kolejích jméno. „Ahóóój,“ zamával pro štěstí odjíždějící mašině, ve které každou chvíli znovu a znovu zní zvuk trumpetek.

„A my to EURO stejně vyhrajem, stejně vyhrajem, stejně vyhrajem,“ znělo vagóny. Aby se to fanouškům splnilo, Bílkův tým nesmí večer s Řeckem prohrát. Jinak se sobotní poslední zápas skupiny A s Polskem promění ve zbytečnost...

Snad se příznivcům jejich cesta do Polska vyplatí

Dlouho dopředu vyprodaný vlak cesto nabírá další várky fanoušků. Ti jsou zahaleni do reprezentačních dresů a národních symbolů.

„Pískej konec!“ zařve jeden z nich v Kolíně na výpravčího, když dává svolení k odjezdu. Aby dnešek neznamenal konec českých reprezentantů na turnaji si přejí všichni. 

Čeští fanoušci věří, že kolaps s Rusy se opakovat nebude
    
Čeští fanoušci se chystají na Řeky

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud