VIDEO: Baroš? Kapitán ženskýho nároďáku, říká polský kněz | iSport.cz
13. června 2012 • 18:25

VIDEO: Baroš? Kapitán ženskýho nároďáku, říká polský kněz

Autor: Sport
TOP VIDEA
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů? DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

SPORT MAGAZÍN | Jak při EURO fandí cizinci žijící v Česku? Tuhle otázku zkoumal Sport Magazín, který vyjde v pátek. A že se občas dozvěděl zajímavé věci! Jako když v rozhovoru s polským knězem Zbigniewem Czendlikem přišla řeč na Milana Baroše.„My Poláci jsme jako Tomáš Řepka. Symbolem českého družstva je Milan Baroš, který by mohl spíš dělat kapitána ženského národního týmu,“ řekl s úsměvem.

Sedm cizinců, sedm různých pohledů na fotbal, sedm fanouškovských pokřiků. Sport Magazín oslovil zahraniční fotbalové příznivce, kteří žijí v Česku. S jasným přáním: Ukažte, jak se u vás fandí!

Polský farář věří, že jeho tým souboj s Čechy zvládne


Italský manažer vyprávěl, jak u něj doma vnímají nedávnou sázkařskou aféru. Švédský florbalista prozradil, čeho se jeho krajané nejvíc bojí během oslav. Portugalec se zase svléknul do půli těla a před kamerou předvedl vášnivý fanouškovský tanec.

Vůbec nejvíc ale zaujalznámý kněz Zbigniew Czendlik, pocházející z Polska. Jako hodně zapálený fanoušek neměl problém chodit po svém kostele v reprezentačním dresu.

Fanoušci z jednotlivých zemí mají svůj způsob vyjadřování podpory

A před sobotním vzájemným duelem taky trochu v legraci popíchnout své české přátele. „Půjdeme nejen po balonu, ale i po nohách,“ varoval se smíchem.

Chcete vidět a slyšet víc? Pusťte si video s úryvkem jeho povídání a s fanděním cizinců žijících v Česku. A v pátek si pořiďte Sport Magazín.

Co dál najdete ve Sport Magazínu:

ROZHOVOR – Petr Kouba: Bývalý brankář a vicemistr Evropy 1996 vypráví o nečekaném anglickém úspěchu, zkoumá výkonnost Petra Čecha a taky prozrazuje, že ho svého času chtěl Real či Barcelona

UNIKLO Z FACEBOOKU – Michal Kadlec: Co by na svém profilu mohl mít obránce české reprezentace?

CO KDYBY – Češi na EURO 2004 vyzráli na Řeky. Nová rubrika zkoumá, co by následovalo, pokud by nadupaný český celek před osmi lety smolně nevypadl v semifinále EURO s Řeckem.

Páteční Sport Magazín je opět plný zajímavostíPáteční Sport Magazín je opět plný zajímavostíFoto Sport

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud