10. června 2016 • 18:55

Skandál De Gey? Jsme v šoku. Ovlivní ho to, tvrdí španělský novinář

Autor: ,
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brankář David de Gea má pořádný malér. Figuruje totiž ve vyšetřování  znásilnění a hrozí mu, že bude vyřazen z týmu na EURO ve Francii. Pro španělské fanoušky i novináře je to obrovský šok. „Nikdo o tom nic nevěděl. Je to pro fanoušky i nás novináře velké překvapení. Vyrostly šance, že bude chytat Casillas,“ řekl pro iSport TV redaktor deníku Marca Alberto Rubio García.Jak informují zahraniční média, měl De Gea podle výpovědi utajené svědkyně v roce 2012 pomoci zprostředkovat její setkání s dalšími dvěma fotbalisty v madridském hotelu. Měla slíbeno, že dostane velkou sumu peněz za sexuální služby. Když však odmítla, měla být znásilněna. Později se stala terčem výhrůžek, aby mlčela.

„Nevíme, co se stane. Je ale jisté, že tohle ho ovlivní. Především jeho náladu. Bude nervóznější a nebude tak klidný. Aby odchytal první zápas na EURO, musí být soustředěný, protože první zápas je na turnaji nedůležitější,“ řekl  García z deníku Marca.

De Geův skandál? Jsme v šoku, říká španělský novinář

De Gea ale jakékoliv spekulace popřel. „Je to všechno lež a řeší to mí právníci. Nemám v plánu opustit národní tým. Naopak. Před začátkem turnaje mě to ještě posílilo,“ řekl na tiskové konferenci před pátečním tréninkem.

Pokud by se španělský trenér Vicente del Bosque rozhodl De Geu nepostavit, v brance by se proti Čechům zřejmě představil Iker Casillas.  "Myslím, že vzrostly šance, že bude chytat,“ uvedl García.

Vše o EURO 2016 ve Francii najdete ZDE >>>

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze