16. června 2016 • 11:30

Tohle způsobil střelec Payet. Jeho kouč z klubu lezl ve studiu na stůl

Autor: ,
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

V utkání proti Albánii vstřelil důležitý gól na 2:0, v předchozím duelu s Rumunskem rozhodl o výhře 2:1. Francouzský záložník Dimitri Payet je zatím jasně největší hvězdou domácího výběru na EURO. A jeho gól stylově oslavil také kouč Slaven Bilič, který Payeta trénuje ve West Hamu. Ten v televizním studiu britské televize ITV vyskočil na stůl a oslavně rozpažil.Nedaří se? Počkejte si na Payeta. Zatím se ukazuje, že v týmu nabitém hvězdami trochu opomíjený hráč netrpí přehnanou nervozitou. Obě své trefy načasoval na šampionátu až do samotného závěru zápasu.

"Je stabilnější, vždycky má co nabídnout a má velké sebevědomí. Teď i víc bojuje v situacích jeden na jednoho. Možná mu chvíli trvalo, než naplno ukázal, co v něm je," hodnotil francouzský kouč Didier Deschamps. "Už jsem říkal, že ho nechám zmrazit, aby si udržel výkonnost na téhle úrovni," dodal v žertu.

Podle Payeta není problém, že Francii se nedaří zápasy rozhodnout už dřív. "Není to nic nového. Od březnového utkání s Nizozemskem ukazujeme, že dokážeme vyhrávat zápasy až v závěru. Jen musíme být trpěliví," vysvětlil Payet.

S tímto faktem je smířený také kouč Deschamps. "Stává se to zvykem, ale já bych byl radši, kdybychom dali branku dřív," vyřkl logické přání.

Závěrečný zápas ve skupině Francii čeká v neděli večer proti zatím druhému Švýcarsku.

Vše o EURO 2016 ve Francii najdete ZDE

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze