22. června 2016 • 04:50

Vízek po vyřazení z EURO: Hodně lidí se teď bude omlouvat Bílkovi

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český tým na EURO ve Francii zklamal. V nadupané skupině získal jen bod a hlavně nezaujal ani předvedenou hrou. „Kvalita v týmu nebyla,“ shodli se dva někdejší reprezentanti – olympijský vítěz Ladislav Vízek a bývalý trenér Sparty Martin Hašek v diskuzi po porážce 0:2 s Tureckem, kterou komentovali v redakci deníku Sport.S výjimkou závěrečné čtvrthodiny při remíze s Chorvatskem Vrbův tým nebyl na hřišti aktivnější. „Chybí rychlost, rychlost myšlení, rychlost s míčem. Určitě naši hráči nedominují ani v technice. Chyběli nám i nadstandardní hráči, kteří by tým táhli,“ shrnul Martin Hašek nedostatky posledního mužstva ve skupině D.

Češi si už před šampionátem dali za cíl postup ze skupiny, k tomu však měli daleko. „Útočná fáze byla jalová. Kvalita v národním týmu není a bojím se, že ještě dlouho nebude,“ obával se Vízek.

Vízek o druhém tureckém gólu: Stalo se, čeho jsme se báli
1080p 720p 480p 360p 240p

Pro Pavla Vrbu je vypadnutí ze skupiny EURO první větší neúspěch v jeho trenérské kariéře. „Uvidíme druhou tvář Pavla Vrby. Doteď byl tiskem chráněný a to se změní. Měl by se možná sbalit a odjet na dovolenou, bude to ostrý,“ předvídal Vízek.

Bývalý reprezentant nechal vzpomenout na Vrbova předchůdce Michala Bílka, který na minulém šampionátu dovedl tým až do čtvrtfinále, ačkoliv byl neustále kritizován za slabý herní projev svého mužstva. "Hodně lidí se mu teď bude omlouvat, protože teď vidí, že EURO 2012 byl parádní výsledek s dobrou hrou,“ dodal.

Český fotbal si na turnaji ve Francii nevylepši renomé a s tím se bývalý reprezentant Vízek jen těžko smiřuje. „Nějak zaostáváme, honíme se za penězi, uniká nám výchova. Bojím se, že než nám vyrostou dobří hráči, vyrostou dřív houby,“ netajil se.

Vše o EURO ve Franci naleznete ZDE >>

Vízek: Byl to špatný rok pro náš fotbal
720p 480p 360p 240p

Hašek: Hubník vystoupil tam, kam neměl. Hloupá chyba, tvrdí Vízek
1080p 720p 480p 360p 240p

Čeští fanoušci po Turecku: Výkon stál za prd. Měli lepšího brankáře
480p 360p 240p

FANZÓNA v Lens: Turci se prali s Polákem, pak slavili
480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze