ZNÁMKOVÁNÍ: Mizerný výkon probrali střídající. Ondrášek dal týmu život

Autor: iSport.cz
0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Jako noc a den, tak odlišné byly výkony české fotbalové reprezentace v prvním a druhém poločase přípravného utkání proti Severnímu Irsku (2:3). Úvodní pětačtyřicetiminutovka svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého nevyšla a po matném výkonu prohrávali 0:3. Do druhého dějství vyslal kouč čtyři nové muže a hra najednou začala vypadat jinak. Zejména trio Vladimír Darida, Jan Bořil a Zdeněk Ondrášek dodalo týmu impuls a výkon oživilo, z čehož pramenil vyhraný druhý poločas 2:0. Podívejte se v GALERII, jak deník Sport ohodnotil výkon jednotlivých hráčů.

Domácí: 67. Darida, 68. Král

Hosté: 9. McNair, 23. J. Evans, 40. McNair

Domácí: Pavlenka – Řezník, Simič (46. Čelůstka), Kúdela, Krejčí (75. Masopust) – Král, Kalvach (46. Darida) – Kopic, Hušbauer (65. Schick), Zmrhal (46. Bořil) – Krmenčík (46. Ondrášek)

Hosté: McGovern – Cathcart, J. Evans, Flanagan – McLaughlin, McNair, Davis (65. C. Evans), Thompson (65. Saville), Dallas – Boyce (71. Magennis), Whyte (87. McGinn)

0

Program EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Los EURO 2024 Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 proběhne od 14. června do 14. července v Německu. Česká fotbalová reprezentace si zahraje skupiny F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.