Patrik Czepiec
19. prosince 2022 • 11:07

Bouře mistrů v šatně: Messiho tanec s šekem na 228 milionů i skok do koše

Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJEM: Polski uragán! A odraz, že se Sparta a Slavia v repre sbližují
SESTŘIH: Třinec - Sparta Praha 3:1. Oceláři srovnali sérii i po vyloučení Marcinka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Cíl splnil. Lionel Messi dovedl Argentinu ke světovému zlatu. Po nedělním vítězství nad Francií (3:3, 4:2 po penaltách) vypukly bujaré oslavy a přirozeně se přenesly i do kabiny čerstvých šampionů. A díky někdejšímu reprezentačnímu útočníkovi Sergiu Agüerovi, kterého na závěr MS přizvali k týmu, viděli ohromnou euforii skrze Instagram také fanoušci. Na videu zachytil šílené salto do koše i Messiho tanečky s šekem na 10 milionů dolarů (přibližně 228 milionu korun).I když Agüero pro zdravotní problémy již ukončil fotbalovou kariéru, Argentinci jej během vyřazovací fáze pozvali do Kataru, aby s nimi mohl slavit případné vítězství. Nakonec se triumfu tým kolem kapitána Messiho skutečně dočkal, bývalý reprezentant se tak stal svědkem hotové erupce emocí.

Sám Messi převzal v šatně odměnu pro novopečené mistry světa. S šekem v hodnotě 10 milionů dolarů si zatancoval, několikrát pak vyskočil na stůl se zlatou trofejí v ruce. O akrobatické prvky nebyla mezi Jihoameričany nouze. O povedený přemet zakončený v koši se postaral patrně obránce Nahuel Molina.

Alkohol tekl proudem. Zatímco fanoušci měli k pivu omezený přístup, Argentincům nadělil sponzor šampionátu Budweiser slušnou zásobu. Těžko se dá očekávat, že by po sobě bílomodří následně uklidili stejně vzorně jako výběr Japonska.

Nezapomenutelné momenty prožil i druhý argentinský Lionel, trenér Scaloni. Když zavítal mezi své svěřence, čekala ho tradiční „sprcha“ v kabině. Byť promokl do poslední nitky, jeho ohromná radost přetrvávala.

A přetrvávat dlouho bude. Oslavy v kabině jsou jen předzvěstí toho, co bude následovat po příletu šampionů do Argentiny. Už nyní se v hlavním městě Buenos Aires divoce slaví. Jihoamerické tóny budou znít několik dlouhých dní.

Euforie na letišti v Argentině. Messi a zlatý tým už jsou doma
Video se připravuje ...

Messi je bůh! Divoké oslavy titulu v Buenos Aires
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Zemřel PeléFotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud