8. září 2012 • 00:04

Španělé si pohráli se Saudskou Arábií, Torres stý start gólem neoslavil

0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:1p. Bruins slaví postup! Pastrňák rozhodl v prodloužení
Jarolím: Překlenovací kouč, to lišák Koubek nemyslel vážně. Šádek je pojistka

Fotbalisté Španělska v přípravném utkání s přehledem porazili Saúdskou Arábii 5:0. Mezi střelci nechyběl David Villa, který nastoupil za národní tým poprvé od loňského listopadu a následné zlomeniny nohy.

V základní sestavě Španělů nastoupil Fernando Torres, který tak odehrál jubilejní sté utkání za národní tým.

Je tak po Ikeru Casillasovi, Xavim a Xabi Alonsovi čtvrtým členem aktuálního kádru, který tuto hranici překonal. Nadosah jí mají také Carles Puyol a Sergio Ramos.

Torres však jubileum gólem neoslavil. Zastoupili ho Cazorla, Pedro a Xavi. V 53. minutě Torres přepustil místo navrátilci Villovi a ten o deset minut později proměnil pokutový kop za faul na Monreala. Definitivu výsledku dal znovu Pedro.

Španělsko vstupuje do kvalifikace o mistrovství světa, kde by mělo obhajovat titul, v úterý soubojem s Gruzií.