23. července 2012 • 09:06

Čecha pokořili jednou. Chelsea na stadionu Yankees remizovala s PSG 1:1

TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně

FOTO + VIDEO | Fotbalisté Chelsea ve svém druhém utkání na americkém turné remizovali s Paris St. Germain 1:1. Osm minut před koncem odvrátil porážku londýnského klubu mladík Piazón. Čerstvá posila Francouzů Zlatan Ibrahimovic do zápasu nezasáhl.

digi tv

Petr Čech odchytal v přípravném zápase 62 minut, po kterých pustil do branky náhradního gólmana Rosse Turnbulla. Český reprezentant lovil míč ze sítě po půlhodině hry. To se po povedené akci Pastoreho, jenž nastřelil tyč, prosadil z dorážky Nene.

VIDEO | 1:0 - Nene

Brankářská jednička Chelsea si však připsala i jeden povedený zákrok v úvodu utkání. Čech skvěle přečetl hru, včas vyběhl a nohama zneškodnil pokus Ezequiela Lavezziho, letní posily PSG.

Vedení francouzského vicemistra vydrželo do 82. minuty, kdy zaúřadovala dvojice Brazilců Ramires-Piazón. První asistoval, druhý v pádu skóroval.

VIDEO | 1:1 - Piazón

Piazón na ploše nahradil robustného forvarda Romelua Lukaka, jenž tentokrát vyšel gólově naprázdno. V předešlém utkání se Seattlem (4:2) se ovšem trefil hned dvakrát.

Chelsea se tak na slavném stadionu baseballistů Yankees rozešla s PSG, které trénuje její bývalý trenér Carlo Ancelotti, smírně 1:1.

"Blues" odehrají na americkém turné ještě dva zápasy, ve středu mají na programu duel s výběrem americké ligy MLS a v sobotu s AC Milán.

John Terry sleduje zákrok brankáře Turnbulla.

Chelsea - Paris SG 1:1 (0:1)
Branky: 29. Nene - 82. Piazón.

Sestava Chelsea: Čech (62. Turnbull) - Hutchinson (62. Chalobah), Cahill (62. Terry), David Luiz (46. Ivanovic), Ferreira (62. Cole) - Mikel (62. McEachran), Lampard (46. Essien) - De Bruyne (46. Marin), Hazard (62. Malouda), Kakuta (46. Ramires) - Lukaku (62. Piazón).

Sestava Paris SG v 1. poločase: Douchez - Jallet, Alex, Sakho, Armand - Bodmer, Clement, Pastore, Nene - Gameiro, Lavezzi.

Sestava Paris SG ve 2. poločase: Douchez - Bisevac, Lagano, Camara, Tiene - Clement, Verratti, Maxwell - Pastore, Hoarau, Luyindula.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

1.  Manchester City 34 29 3 2 98:25 90
2.  Manchester Utd. 34 23 5 6 65:26 74
3.  Liverpool 35 20 11 4 80:37 71
4.  Tottenham 34 20 8 6 66:31 68
5.  Chelsea 34 19 6 9 59:34 63
6.  Arsenal 34 17 6 11 66:46 57
7.  Burnley 35 14 11 10 35:32 53
8.  Leicester 34 11 11 12 49:47 44