Premier League | Policie v Bulharsku sbalila bratra střelce Berbatova, kvůli kokainu | iSport.cz
8. října 2012 • 11:24

Policie v Bulharsku sbalila bratra střelce Berbatova, kvůli kokainu

Autor: rjm
Bulharský fotbalista Dimitar Berbatov hraje v Anglii za Fulham, pořádné starosti má ale v rodném Bulharsku. Jeho bratr Asen byl zatřčen policií, ta u něj našla dvacet gramů kokainu.
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4 Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Asen Berbatov, bratr známého bulharského kanonýra Dimitara, jenž momentálně hraje za anglický Fulham, je asi pěkné kvítko. Po honičce v autech jej totiž zadržela bulharská policie, v dětské sedačce ve voze Berbatova juniora se navíc našlo dvacet gramů kokainu. Zdá se, že má bratr fotbalisty na krku pořádný malér.Osmadvacetiletého Asena Berbatova čapla policie v Bulharsku. Muž přitom popírá, že by věděl o přítomnosti drog v jeho automobilu. Proč tedy před policií ujížděl, to ale nedokázal vysvětlit. Nyní mu hrozí až šestileté vězení.

List The Sun také uvádí, že Dimitar Berbatov za svého bratra už několikrát zaplatil velké dluhy. Navíc trvdí, že je také Asen Berbatov se svým slavnějším bratrem stále hodně v kontaktu.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud