Premier League | FOTO: Zuřiví fanoušci Chelsea napadli pořadatele | iSport.cz
30. října 2012 • 13:00

FOTO: Zuřiví fanoušci Chelsea napadli pořadatele

Autor: pj
TOP VIDEA
VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci Chelsea během utkání s Manchesterem United zranili jednoho ze stewardů, který musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak po vítězné brance soupeře pár metrů od slavícího Javiera Hernandeze. Incident vyšetřuje policie.Podle televizního záznamu se zdá, že byl steward přimáčknut na reklamní panel, který později stěží přelezl, aby zuřícím fanouškům unikl. Jiná verze ale hovoří o tom, že stewardovi za hrazení příznivci „pomohli“.

Moment byl zachycen fotoreportéry a kamerami, neboť poblíž zrovna oslavoval svůj gól Javier Hernandez. Ten dokonce fanoušky dráždil a provokoval různými gesty, za což ho odměnili různými předměty.

Záležitostí se zraněným stewardem, jenž byl převezen do nemocnice s pochroumaným kolenem, se začala již zabývat policie. Přestože není zcela jasné, co se stalo.

Oslava fotbalistů Manchesteru United a vlevo dole zraněný steward, vpravo zase leží kus modré sedačky.Oslava fotbalistů Manchesteru United a vlevo dole zraněný steward, vpravo zase leží kus modré sedačky.Foto Reuters

„Víme, že ke zranění došlo, ale stále není patrné, jak němu došlo. Spolupracujeme s klubem a zkoumáme videozáznamy,“ řekl jeden z policistů a naznačil, že steward se pravděpodobně dostal do sporu s fanoušky, čemuž napomohl vyhrocený zápas s kontroverzním koncem.

Klub slíbil, že viníka vypátrá a zjistí přesně, k čemu v sektoru fanoušků došlo. I proto zahájil vlastní interní vyšetřování.

„Podle mých informací steward uklouzl a spadl. Tím si mohl poranit to koleno,“ nabízí vlastní verzi tiskový mluvčí Chelsea.

FOTOGALERIE: Emoce fanoušků a nadávky soupeři

Oslava fotbalistů Manchesteru United a vlevo dole zraněný steward, vpravo zase leží kus modré sedačky.
Oslava fotbalistů Manchesteru United a vlevo dole zraněný steward, vpravo zase leží kus modré sedačky.

VIDEO: Napadení stewarda na Stamford Bridge

 
24. kolo
Články odjinud


Články odjinud