Premier League | Hráči Arsenalu prosili fanoušky, aby jim vrátili dresy. Nevěděli, že se prodlužuje | iSport.cz
31. října 2012 • 14:32

Hráči Arsenalu prosili fanoušky, aby jim vrátili dresy. Nevěděli, že se prodlužuje

Autor: pj
Hráči Arsenalu nevěděli, že se bude prodlužovat a naházeli svoje dresy mezi fanoušky
TOP VIDEA
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Fotbalisté Arsenalu naházeli svoje dresy mezi fanoušky, aby záhy zjistili, že je potřebují zpět. Zápas s Readingem (7:5) totiž ještě neskončil, jak se domnívali, a tak začali prosit příznivce. Ti pro ně naštěstí měli pochopení a trikoty jim vrátili.Olivier Giroud a Francis Coquelin by si měli pořádně prostudovat pravidla Ligového poháru. Oba hráči Arsenalu si totiž mylně mysleli, že po vyrovnání na 4:4 zápas s Readingem končí a bude se opakovat. Takové pravidlo ale platí v jiném poháru (FA Cupu).

Na to byli upozorněni až svými spoluhráči, kteří se nestačili divit, když Giroud s Coquelinem vhodili své dresy mezi fanoušky. Okamžitě tak k nim přiběhli a poučili je.

Fanoušci, kteří byli šokovaní asi ze všech nejvíc, s navrácením dresů neměli problém. Posléze si všichni užili historický zápas "kanonýrů".

Ti duel s Readingem otočili z 0:4 na 7:5. A postoupili.

Témata:  sport, fotbal, video, Arsenal, reading
 
17. kolo
Články odjinud


Články odjinud