11. února 2013 • 23:06

WBA ztrestal Gerrarda za zahozenou penaltu, Liverpool padl

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Liverpoolu prohráli na domácím hřišti v dohrávce 26. kola anglické ligy s West Bromwichem 0:2 a klesli za svého soupeře na deváté místo tabulky. Hosté v Premier League nevyhráli šest předchozích zápasů, tentokrát se dočkali díky gólům Garetha McAuleyho a Romela Lukaka z poslední desetiminutovky.

McAuley otevřel hlavou skóre jen čtyři minuty poté, co Steven Gerrard neproměnil v 77. minutě penaltu za faul. Brankář Ben Foster střelu domácí hvězdy vyrazil.

Devatenáctiletý belgický útočník Lukaku zpečetil výsledek desátým gólem v sezoně v nastavení.

Liverpool si v generálce na utkání Evropské ligy s Petrohradem pokazil domácí ligovou bilanci z poslední doby; předchozí tři zápasy na Anfield Road vyhrál s celkovým skóre 12:0.

VIDEO | Sestřih nejlepších momentů zápasu Liverpool - West Bromwich

Anglická fotbalová liga - 26. kolo:
Liverpool - West Bromwich 0:2
Branky: 81. McAuley, 90.+1 Lukaku

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.