Fanoušek vběhl na hřiště, gólman West Hamu jeho přímák chytil

Autor: rjm
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Derby West Hamu s Tottenhamem, to je vždy divočina. A sobotní duel v Premier League nebyl výjimkou. V 64. minutě vběhl za stavu 0:0 na plac zuřivý fanda a stihl vypálit z trestného kopu na gólmana "kladivářů". Ten ale jeho ránu zkrotil. Chuligána pak zpacifikovala ochranka. Tottenham vyhrál 1:0.

Asi už se nemohl dívat na trápení střelců a chtěl jim to ukázat. Po více než hodině hry mezi West Hamem a Tottenhamem vtrhl na plac jeden z příznivců domácích. Strážci pořádku jej sice pronásledovali, ale rozdivočelý chuligán sprintoval k brance.

Tam měli hráči "Spurs" připravený míč k rozehrání trestného kopu. Mladík neváhal a vypálil na branku. Jeho rána se sice snášela mezi tyče doplachtila, ale gólman slabý pokus ukryl v rukavicích.

To ale útočníkovi nevadilo, stejně zvedl ruce nad hlavu na znamení triumfu. Minimálně strážce pořádku na stadionu obelstil a utekl jim. Radost ale trvala jen chviličku. Stevardi pak totiž nezbedu lapili a i když zuřil, vyprovodili jej ze hřiště. Divočák se může těšit na to, že bude potrestán a jen tak se na stadion nepodívá.

Tottenham nakonec vyhrál londýnské derby 1:0 díky trefě v nastaveném čase.

VIDEO | Podívejte se, jak fanoušek zahrál přímý kop

un streaker entre sur le terrain et frappe un... by BasketInfos

SESTŘIH Premier League: West Ham United - Tottenham 0:1

Fotbalistům Tottenhamu se v 63. minutě rozhodl pomoci fanoušek, který i rozehrál přímý kop proti West Hamu

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.