Premier League | Fanoušci Bristolu po vyřazení United vtrhli na hřiště, kouč objímal klučinu | iSport.cz
21. prosince 2017 • 11:11

Fanoušci Bristolu po vyřazení United vtrhli na hřiště, kouč objímal klučinu

Autor: rou
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu
SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na tenhle večer budou fanoušci druholigového Bristolu vzpomínat ještě hodně dlouho... Běžela třetí minuta nastaveného času čtvrtfinále anglického ligového poháru, domácí fotbalisté hráli s Manchesterem United 1:1. V tu chvíli si Korey Smith ve vápně elegantně zpracoval nadýchaný míč od Matta Taylora, otočil se a zkušeně zasunul míč pod nohama Sergia Romera do branky United. Na našlapaném stadionu propuká zběsilá euforie, která vrcholí po závěrečném hvizdu...Spoluhráči skáčou na Koreyho Smitha a 27 tisíc nadšených fanoušků na Ashton Gate bouří nadšením. Některým je to ale málo a rozhodnou se užít si historický postup do semifinále Ligového poháru přímo na trávníku.

Policie se snaží zpacifikovat fanoušky Bristolu, kteří po triumfu nad United vtrhli na trávník
Policie se snaží zpacifikovat fanoušky Bristolu, kteří po triumfu nad United vtrhli na trávník

Tisíce nadšených příznivců vtrhnou na hřiště, slaví a fotí se se svými hrdiny. Do toho ovšem přichází i policie, která se je marně snaží udržet v určených mezích. „Je to absolutně neuvěřitelné. Splnil se nám sen,“ rozplývá se hlavní hrdina večera Korey Smith a nadšeně se nechává zvěčňovat na selfíčka fanoušků. Rozhodující gól byl teprve jeho třetí trefou v sezoně.

Roztomilá scéna se odehrávala i u domácí střídačky, kde manažer Lee Johnson po závěrečném hvizdu v euforii popadl malého podavače míčů a radostně s ním v dojemném objetí zatočil. Jeho tým právě vyřadil na své pohádkové cestě čtvrtý tým z Premier League.

V cestě do finále bude Bristolu stát další manchesterský tým - (zdánlivě) neporazitelní Citizens.

 
27. kolo
Články odjinud


Články odjinud