21. dubna 2018 • 20:38

United jsou po výhře 2:1 ve finále FA Cupu, Tottenham bude zase bez trofeje

Trenér Olomouce Jílek o Radově kritice: Nemyslím, že byly moje výroky za hranou Trenér Olomouce Jílek o Radově kritice: Nemyslím, že byly moje výroky za hranou
Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit

Fotbalisté Manchesteru United postoupili podvacáté v historii do finále Anglického poháru. Svěřenci trenéra Josého Mourinha porazili v dnešním semifinále 2:1 Tottenham, vítězný gól vstřelil v 62. minutě Ander Herrera.

digi tv

Diváci ve Wembley nečekali na úvodní branku zápasu dlouho, v 11. minutě našel Eriksen na zadní tyči Alliho a Tottenham šel do vedení. "Rudí ďáblové" srovnali zásluhou Sáncheze, který usměrnil hlavou přesný Pogbův centr. Na konci prvního poločasu mohli "Kohouti" opět strhnout vedení na svou stranu, Dierova tečovaná střela ale skončila pouze na pravé tyči De Geovy brány.

Vyrovnané utkání rozhodla situace z 62. minuty. Sánchez ustál osobní souboj a jeho centr z levé strany doputoval až k volnému Herrerovi, jenž křížnou střelou podruhé překonal Vorma. Tottenham prohrál své osmé semifinále Anglického poháru v řadě.

Finálový soupeř pro United vzejde z nedělního druhého semifinále mezi Chelsea a Southamptonem.

FA Cup - semifinále v Londýně:
Manchester United - Tottenham 2:1
Branky: (24. Sánchez, 62. Herrera - 11. Alli).

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

1.  Manchester City 38 32 4 2 106:27 100
2.  Manchester Utd. 38 25 6 7 68:28 81
3.  Tottenham 38 23 8 7 74:36 77
4.  Liverpool 38 21 12 5 84:38 75
5.  Chelsea 38 21 7 10 62:38 70
6.  Arsenal 38 19 6 13 74:51 63
7.  Burnley 38 14 12 12 36:39 54
8.  Everton 38 13 10 15 44:58 49