Liverpool zaváhal, ale City utekl na pět bodů. Chelsea schytala debakl 0:4 | iSport.cz
30. ledna 2019 • 22:49

Liverpool zaváhal, ale City utekl na pět bodů. Chelsea schytala debakl 0:4

Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0! Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0!
Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4 Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4

Fotbalisté Liverpoolu ve 24. kole anglické ligy doma remizovali s Leicesterem 1:1. "Reds" si tak v čele tabulky vytvořili pětibodový náskok na mistrovský Manchester City, který v úterý prohrál v Newcastlu 1:2. Chelsea v Bournemouthu utrpěla nečekaný debakl 0:4 a klesla ze čtvrtého na páté místo o skóre za Arsenal.

Liverpoolu dokonale vyšel začátek a už ve třetí minutě otevřel skóre Sadio Mané přízemní střelou k tyči. Další šance ale svěřenci Jürgena Kloppa neproměnili a v nastavení první půle o těsný náskok přišli, protože se zblízka trefil stoper Harry Maguire.

Třetí Tottenham po obratu v závěrečné desetiminutovce zdolal Watford 2:1. Domácí si částečně spravili chuť po předchozích porážkách s Chelsea a Crystal Palace, které pro Spurs znamenaly vyřazení z Ligového a Anglického poháru. Watfordu zařídil vedení ve 38. minutě Craig Cathcart, ale Son Hung-min a Fernando Llorente na konci utkání výsledek otočili.

Hráči Bournemouthu rozhodli o jasném triumfu nad Chelsea až ve druhé půli, kdy skórovali dvakrát Joshua King a jednou David Brooks s Charliem Danielsem. Debut v Premier League se nevydařil zimní posile "Blues" Gonzalu Higuaínovi, jenž se vůbec neprosadil a v 64. minutě byl vystřídán.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky