Arsenal se rozjel. Jasná výhra nad Aston Villou a posun do první poloviny PL

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalisté Arsenalu porazili v předehrávce 9. kola anglické ligy Aston Villu 3:1 a po špatném vstupu do sezony stoupají tabulkou vzhůru. Díky šestému zápasu bez porážky v řadě se svěřenci španělského trenéra Mikela Artety posunuli na deváté místo.

První půle vyšla mnohem lépe domácím. Po několika neproměněných šancích otevřel skóre Partey, který dal hlavou svou první branku v dresu "Kanonýrů". Na konci poločasu kopal Arsenal po zásahu videa penaltu. Brankář Aston Villy Martínez sice pokus Aubameyanga bravurně vyrazil, ale jen ke gabonskému kanonýrovi, který tak snadno zaznamenal čtvrtou ligovou branku v sezoně.

Po změně stran zvýšil na 3:0 agilní Smith-Rowe. V závěru se krásně trefil Ramsey a zaznamenal čestný gól hostů. Pro dvacetiletého záložníka to byl první gól v Premier League.