Premier League | Redknapp: V případě trestu vyhlásím bojkot | iSport.cz
2. listopadu 2010 • 11:04

Redknapp: V případě trestu vyhlásím bojkot

Autor: spo
Kouče Tottenhamu Harry Redknappa rozzuřil kuriózní gól Naniho, díky kterému Manchester zvítězil 2:0
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Disciplinární komise anglické Premier League může potrestat kouče Tottenhamu Harryho Redknappa za kritiku rozhodčího, který uznal Naniho kontroverzní branku. Redknapp už dopředu řekl, že v případě trestu chce bojkotovat pozápasové rozhovory.Je zvykem, že vedení anglické ligy tvrdě trestá kritiky sudích. Pokuta tedy pravděpodobně nemine ani trenéra Harryho Redknappa, který se tvrdě opřel do Marka Clattenburga, jenž uznal spornou branku záložníka Manchesteru United Naniho.

Ten evidentně zahrál rukou, čehož si rozhodčí nevšiml a nechal pokračovat ve hře. V tu dobu však brankář Tottenhamu Heurelho Gomes měl balon položený na zemi, protože si myslel, že zahraje volný kop.

Redknapp tedy pohrozil, že pokud bude za kritiku potrestán, bude bojkotovat všechny pozápasové rozhovory pro televizní stanice. "Pokud mě chtějí potrestat za to, co jsem řekl, tak neočekávejte, že půjdu po zápase dělat rozhovory pro televize," uvedl.

"Když mi na tohle téma položili otázku, přece nebudu kecat něco o tom, že to bylo dobré rozhodnutí, že jsem s tím spokojený. Odpověděl jsem upřímně a stojím si za tím. Pokud chcete slyšet něco jiného, tak mě raději neobtěžujte, to radši zůstanu v kabině se svými svěřenci," uzavřel.

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud